Könyvek: Tudomány és technika Tételek száma: 93
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1139966
13359
247
Books: Science and technology
Japing, Édou: L'Electrolyse, la galvanoplastie et l'electrometallurgie. Ouvrage illustré de 46 figures. Paris, 1885, Bernard Tigol. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben. 1148119
13360
247
Books: Science and technology
Möller Károly dr. ing.: A mai technika. Bp., 1939, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Kissé viseltes félbőr kötésben. 967674
13361
247
Books: Science and technology
Neufert, Ernst prof.: Bau-Entwurfslehre. Handbuch für den Baufachmann, Bauherrn, Lehrenden und Lernenden 271 Tafeln mit 3600 Zeichnungen. Berlin, 1941, Bauwelt-Verlag. Tulajdonosi pecséttel ill., jegyzettekkel. Kiadói félvászon kötésben. Gerinc sérült. 1003418
13362
247
Books: Science and technology
Jaroslav Andrt: Skoda 105, 120, 130, Garde rapid. Budapest, 1986, Műszaki Könyvkiadó. Illusztrált, kiadói karton kötésben. Jó állapotban. 1148079
13363
247
Books: Science and technology
Beyse J.: Arany kincstár ezer titkos szerrel a közjólét előmozdítására és iparüzlet lenditésére, a mezőgazdaság, vegytan és műipar terén tett legujabb fölfedezések szerint. ford.: Sztáncsay Jenő. Pest, 1861. Hartleben Konrád. 210p. Kissé kopottas kiadói vászon kötésben. 1131348
13364
247
Books: Science and technology
Mérnöki kézikönyv II.; IV. kötet. Bp., 1961. Szabad Nép. 1179673
13365
247
Books: Science and technology
Renner János: A fizika elemei.16 táblával és 236 szövegképpel. Bp., 1944, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félvászon kötésben. 1178548
13366
247
Books: Science and technology
A műveltség útja c, sorozat 5 kötete, Társasdalom, Élővilág és a történelmi kötetek, Aranyozott félbőr kötésben, egy részük kissé vagy jobban hibás, de van nagyon jó állapotú is. 1178845
13367
247
Books: Science and technology
Boleman Géza: Elektrotechnika. Selmecbánya, 1917, Joerges Ágost. Viseltes egészvászon kötésben. 1174393
13368
247
900
Books: Science and technology
Hegesztők kézikönyve. Összeállították: Kurovszky István és Csurgay Árpád. Bp., 1937, Weiss Manfréd Acél- és Fémművei R.T. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban. 1179930
13369
247
Books: Science and technology
Czakó Adolf (szerk.): Táblázatok vasszerkezetek méretezéséhez. Bp., 1923, Franklin. Kiadói papír kötésben. 1177803
13370
247
Books: Science and technology
Fülöp János: A Láng gépgyár száz éve 1868-1968. Sok képpel. 155p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft