Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 51

Josef Sudek. Kiállítás a Műcsarnokban, 1989. október 26 - november 12. Bp., 1989, Múzsák Közművelődési Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
13416.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kolta Magdolna, Kincses Károly: Haár Ferenc magyarországi képei. Út a Munka-körtől a zen-buddhizmusig. Bp., 2004, Magyar Fotográfiai Múzeum - MTA Művészettörténeti Kutatóintézet. Papírkötésben, jó állapotban.
13417.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Csiba Éva: Bőrművesség. Bp., 1978, Corvina Kiadó (Műhelytitkok). Későbbi, kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13418.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Gábor Mikós: A színász árnyéka. Bp., 1972. Szépirodalmi Dedikált!
13419.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Doráti Antal: Egy élet muzsikája. Bp., 1981. Zeneműkiadó. Dedikált!
13420.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Eősze László: Richard Wagner életének krónikája. Bp., 1970. Zeneműkiadó. Dedikált!
13421.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Hanitzsch, Dieter: Ich und Ferenczy. Zusammenstellung und Karikaturen zum 80. Geburtstag. München, 1999, C. Hartmann Verlag GmbH. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13422.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Sport és szépség. Bp., 1958. Sport Lap- és könyvkiadó. Híres fotósok képeivel. Papír védőborítóval.
13423.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Nemeskürty-Szántó: A magyar filmművészet képeskönyve. Bp., Helikon.
13424.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Jubileumi album 1879-1929. A magyar építőművészet és építőipar 50 éve. Szerkesztették: Lakatos Mihály, Mészáros L. Edgár és Óriás Zoltán okl. mérnök. Kiadja a Vállalkozók Lapja. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél sérült, szakadt, kopottas állapotban.
13425.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

2 db német nyelvű sírkövekkel foglalkozó kiadvány-Maier, Hermann-Wöhr, Carl: Neue Formen der Friedhof-Architektur. München, Eduard Pohl. Félvászon kötés, kopott állapotban; Criheyga=Bronze=Platten. Papírkötés, kissé kopott állapotban.
13426.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Éber László(szerk.): Művészeti Lexikon I-II. kötet. Építészet/szobrászat/festészet/iparművészet. Második, lényegesen megbővített és átdolgozott kiadás. Bp., 1935, Győző Andor Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
13427.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft