Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 186
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
972156
13647
247
ADY Endre: Szeretném, ha szeretnének. 5. kiad. Bp., 1923. Athenaeum. Kozma fedőlap tervvel. Kiadói papír kötésben. Kissé viseltes lapszélek, és fedőlap. 1023708
13648
247
100
Palásthy Marcell: A második élet. Budapest, é.n., Tolnai. Szecessziós kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban. 1146208
13649
247
Kassák Lajos: Emberek, sorsok. Bp., é.n., Stílus. Kopottas kiadói papír kötésben. 1179769
13650
247
Sport 1993. A Magyar Olimpiai Bizottság kiadása. Kiadói kartonált kötés, rengeteg színes képpel, jó állapotban. 908321
13651
247
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben 837268
13652
247
Heinz Ewers, Hanns: Vámpír. Elburjánzott regény rongyokban és színekben. Fordította Fürtös Lajos. Bp., 1921, Tevan. Félvászon kötés, lapok több helyen foltosak, kopottas állapot. 908322
13653
247
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban. 870708
13654
247
Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben 1131359
13655
247
Kisfaludy Károly minden munkái. A Kisfaludy-társaság megbízásából szerkeszté Toldy Ferencz. 1-6 kötet, négy kötetbe kötve. Pesten, 1859-1860. Heckenast Gusztáv. 1 tábla (Kisfaludyt ábrázoló acélmetszet) + 200 p. ; 218 p. ; 228+(2) p. ; 212+(2) p. ; 204+(2) p. ; 206+(2) p. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben. 1008663
13656
247
Rudolf Thiel: Tizenhárman a halál ellen. Nagy orvosok életéből. Fordította: Nyilas Jenő. 23 képpel és fakszimilével.Budapest,é.n., Somló Béla Könyvkiadó. Viseltes kiadói papír kötésben. 936251
13657
247
Kádár Imre: A fekete bárány. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói halinakötésben, jó állapotban. 1045458
13658
247
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrált, kissé kopottas állapotban, térkép hiányzik. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft