Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 257

Jász Géza: Az én könyvem: Társadalmi lexikon. Bp., 1927. Adorján testvérek
13849.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kmetykó János: Testnevelési vezérkönyv. A népiskolai testnevelés teljes anyaga havi feldolgozásban. Bp., 1934 Szerzői. Papírkötésben, majd minden oldalon szövegközti ábrákkal
13850.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Schill Salamon: A régi görög irodalom története. Bp., 1910. Franklin. Korabeli félvászon kötésben
13851.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Feuchtwanger, Lion: A zsidó háború I-II. 1972. Félvászon kötés, kissé kopott állapotban.
13852.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. A Könyvbarátok Szövetsége Kiadása. Félbőr kötésben.
13854.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Méray Tibor: Búcsúlevél. Bp., 1989, Bethlen Gábor. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
13855.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Boross Elemér: Ábel. Versek. Békéscsaba, 1920, Tevan. Kolozsvári Sándor illusztrációjával, a szerző által dedikálva Imre Sándor dramaturg (1891-1944) részére. Papírkötésben, a borító helyenként szakadozott.
13856.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Arany János: Hunyadi balladák. Berki Viola illusztrációival. Szerk.: Katona Tamás. Bp., 1979, Magyar Helikon.
13857.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Az államtudományi szeminárium könyvtárának szak- és betűrendes katalógusa a budapesti Királyi Magyar Tudományegyetem.Összeáll.: Krisztics Sándor, Weis István. Bp., 1913, Kertész József. Kézírásos bejegyzésekkel. Kopott, gazdagon díszített félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
13858.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kalló Ferenc: Áruló. Aláírt példány! Bp., é.n. Egyetemi Nyomda. Rajzos védőborítóval. (néhány lap sérült)
13859.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13860.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Haraszthy Ágoston: Tizenöt hét indiánok közt. (Ifjusági könyvtár 7. szám) Budapest, [1926.] Pallas. 127 p. Szövegközti rajzokkal illusztrálva. Kiadói illusztrált papírborítóban
13861.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft