Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 257
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1122172
13849
243
Jász Géza: Az én könyvem: Társadalmi lexikon. Bp., 1927. Adorján testvérek 1131188
13850
243
Kmetykó János: Testnevelési vezérkönyv. A népiskolai testnevelés teljes anyaga havi feldolgozásban. Bp., 1934 Szerzői. Papírkötésben, majd minden oldalon szövegközti ábrákkal 1131307
13851
243
Schill Salamon: A régi görög irodalom története. Bp., 1910. Franklin. Korabeli félvászon kötésben 1138103
13852
243
Feuchtwanger, Lion: A zsidó háború I-II. 1972. Félvászon kötés, kissé kopott állapotban. 1137851
13854
243
Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. A Könyvbarátok Szövetsége Kiadása. Félbőr kötésben. 1146917
13855
243
Méray Tibor: Búcsúlevél. Bp., 1989, Bethlen Gábor. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval. 923741
13856
243
Boross Elemér: Ábel. Versek. Békéscsaba, 1920, Tevan. Kolozsvári Sándor illusztrációjával, a szerző által dedikálva Imre Sándor dramaturg (1891-1944) részére. Papírkötésben, a borító helyenként szakadozott. 1140498
13857
243
Arany János: Hunyadi balladák. Berki Viola illusztrációival. Szerk.: Katona Tamás. Bp., 1979, Magyar Helikon. 1148103
13858
243
Az államtudományi szeminárium könyvtárának szak- és betűrendes katalógusa a budapesti Királyi Magyar Tudományegyetem.Összeáll.: Krisztics Sándor, Weis István. Bp., 1913, Kertész József. Kézírásos bejegyzésekkel. Kopott, gazdagon díszített félbőr kötésben, egyébként jó állapotban. 1131268
13859
243
Kalló Ferenc: Áruló. Aláírt példány! Bp., é.n. Egyetemi Nyomda. Rajzos védőborítóval. (néhány lap sérült) 1131143
13860
243
Vihar Páris felett. Gianfranco Penso feljegyzései. Bp., 1942. Officina. Merített papíron, aranyozott karton kötésben 1131082
13861
243
2200
Haraszthy Ágoston: Tizenöt hét indiánok közt. (Ifjusági könyvtár 7. szám) Budapest, [1926.] Pallas. 127 p. Szövegközti rajzokkal illusztrálva. Kiadói illusztrált papírborítóban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft