Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 257
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1139936
13801
243
Karinthy Frigyes: Heuréka. Bp., 1927, Singer és Wolfner. Első kiadás! Az eredeti borító felhasználásával készült modern egészvászon kötésben. 1140181
13802
243
Siklóssy László dr.: Műkincseink vándorutja Bécsbe. Bp., 1919, Táltos. Félvászon kötésben. 1139835
13803
243
Sebők Zsigmond: Maczkó úr első utazása. Képekkel. Bp., 1915, Singer és Wolfner. Foltos, illusztrált kiadói karton kötésben. 1139785
13804
243
Gyökössy Endre: Zengő szobor. Magyar gyerekek meséskönyve. Gunscher Károly rajzaival. Bp., 1926, Jegyzők Árvaház-Egyesületének Művészeti Osztálya. Elvált gerincű kiadói papír kötésben. 1139698
13805
243
Baktay Ervin dr.: A diadalmas jóga. A megismerés és önuralom tana. Bp., 1942, Pantheon. Elvált gerincű kiadói félvászon kötésben. 1139703
13806
243
Scott Walter: Durward Quentin. Átdolgozta Telekes Béla. Képekkel. Bp., é.n., Lampel. Szecessziós kiadói egészvászon kötésben. 1139642
13807
243
Ady Endre: Az utolsó hajók. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben. 1137304
13808
243
Nyíri és rétközi parasztmesék. Közl.: Ortutay Gyula, ill. Buday György. Gyoma, 1982, Kner Izidor. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1142200
13809
243
Molter Károly: Bolond kisváros. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon kötésben fedőborítóval. 1140630
13810
243
Mikszáth Kálmán: Az igazi humoristák. Olvasmányok, uti jegyzetek, tárcacikkek. - - munkái hátrahagyott íratok. Sajtó alá rendezte dr. Rubinyi Mózes. II. kötet. Bp., 1914, Révai. Kopottas kiadói egészvászon kötésben. 1140386
13811
243
B. Csűrös Emilia: Lexi békét köt. Bp., é.n., Pósa. Kissé viseltes kiadói félvászon kötésben. 1140218
13812
243
Szenes Béla: Csibi. Ifjúsági regény. Pólya Tibor rajzaival. Bp., é.n., Kultura Könyvkiadó. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Az első oldal hiányos, mely a szövegrészt nem érinti. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft