Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 257

Zsámboky János: Veterum aliquot recentium Medicorum Philosophorumque Icones filozófusok képeivel. Reprint kiadás kísérő tanulmánnyal. Aranyozott egész-műbőr kötésben
13898.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13899.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Donászy Ferenc: Életünket és vérünket! Regényes történet Mária Terézia korából. Bp., é. n., Hungária. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13900.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13901.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Benedek Marcell (szerk.):Emlékkönyv 1919-1935. Bp., é.n., Dante. Viseltes kiadói papír kötésben.
13902.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Reader's Digest válogatás: Az állatvilág kalendáriuma. London, 1991, Reader's Digest Association Limited. Illusztrált kiadói kemény kötésben.Sok szép fotóval illusztrált kiadvány.
13903.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13904.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13905.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Mindennapok bölcsessége. Bp., 2002, Alexandra. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13906.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Rácz Vilmos: Párbaj-kodex és lovagias eljárás. Bp., [1923], Hornyánszky Viktor. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
13907.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Gereben László: Ákos vitéz útja. Bp., 1943. Korda.
13908.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Déry Tibor: Niki. Egy kutya története. Első kiadás! Bp. 1956. Magvető 168p. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóval
13909.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft