Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 257
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1138524
13898
243
Zsámboky János: Veterum aliquot recentium Medicorum Philosophorumque Icones filozófusok képeivel. Reprint kiadás kísérő tanulmánnyal. Aranyozott egész-műbőr kötésben 1149733
13899
243
Chris Mosey - Michel Hjorth: The Magic Horse. "Devil's plaything" that became a national symbol. Boox kiadó, 1999. Angol nyelvű képes album, sok színes fotóval, jó állapotban. 1138217
13900
243
Donászy Ferenc: Életünket és vérünket! Regényes történet Mária Terézia korából. Bp., é. n., Hungária. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1140211
13901
243
Karel Capek: Dásenka. Egy kis foxi élete. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó.Fotóval illusztrált kiadói karton kötésben. 1140849
13902
243
Benedek Marcell (szerk.):Emlékkönyv 1919-1935. Bp., é.n., Dante. Viseltes kiadói papír kötésben. 1140867
13903
243
Reader's Digest válogatás: Az állatvilág kalendáriuma. London, 1991, Reader's Digest Association Limited. Illusztrált kiadói kemény kötésben.Sok szép fotóval illusztrált kiadvány. 1107449
13904
243
Erdős Renée - János tanítvány Evangéliumi színjáték három felvonásban. Gyoma, 1911. Kner Izidor. 125 p. Kiadói papírborítóban. 1042297
13905
243
Tisza Etelka: Nagy és dicső emberek történetei. I. rész. Budapest, é.n., Légrády. Szecessziós, kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas gerinccel, elszíneződött fedőborítóval. 1137163
13906
243
Mindennapok bölcsessége. Bp., 2002, Alexandra. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1137995
13907
243
Rácz Vilmos: Párbaj-kodex és lovagias eljárás. Bp., [1923], Hornyánszky Viktor. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban. 1131266
13908
243
Gereben László: Ákos vitéz útja. Bp., 1943. Korda. 1131091
13909
243
Déry Tibor: Niki. Egy kutya története. Első kiadás! Bp. 1956. Magvető 168p. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóval Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft