Nyomtatványok

Tételek száma: 157

1896 Wien(Bécs), Jahresbericht der Gesellschaft zur Förderung der naturhistorischen Erforschung des Orients in Wien für das Jahr 1895, 20p
12362.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1897 A Drezdai Nemzetközi Művészeti Kiállítás kisméretű reklámcédulái, 3 db, 12x8 cm / 1897 Dresden, International exhibition of fine arts, 12x8 cm
12363.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1900 50 db különböző névjegykártya polgári származású személyektől
12364.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1900 Vasúti menetrend: Illustrirter Führer auf den k. k. Österr. Staatsbahnen.  für die Strecken Trient-Tezze, Wien, cca 1900 Steyrermühl. KIssé sérült papírkötésben / In slightly damaged paper binding 90p. + 2 kihajtható térkép
12365.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, kiad. Libreria Spithöver. Nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában /  Cromolithography, 47x53cm
12366.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, ed. Spithöver. Nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában /  Cromolithography, 52x61,5cm
12367.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12368.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12369.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, kiad. Libreria Spithöver, nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában /  Cromolithography, 48x61cm
12370.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12371.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12372.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1900 Globus gravüre Battoni: Magalena. Nyomat, üvegezett keretben, 27×40 cm
12373.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft