Nyomtatványok

Tételek száma: 157

12470.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1964 Meghívó az Erzsébet híd átadóünnepségére
12471.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1966 A világbajnokság legendás 3:1-es, magyar-brazil labdarúgómeccs belépőjegye / 1966 Entry ticket of the legendary World Cup Hungarian-Brasil 3:1 football match
12472.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1967 Jacques Richez (1918-1994): Belga műszaki hét, Budapest, 1967. november 10-18. Offset plakát, jelzett, 101,5×71,5 cm
12473.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1968 Ludas Matyi XXIV. teljes évfolyam 1-52.szám. Vászon kötésben, szép állapotban.
12474.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1969 A Hétfői hírek c. újság Holdra-szállás alkalmából kiadott különkiadása
12475.

Kikiáltási ár:
800 Ft

cca 1970 Ady Endre életét bemutató nagyméretű mappa, 17 db nyomattal, Népművelési Propaganda Iroda
12476.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1971 Budapest International Fair, Organiser Hungexpo- Budapest, plakát, papír, 17x11cm
12477.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1971-1973 Az Út és cél c hungarista lap 5 száma
12478.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1973 Ismertető füzet Charlie Chaplinről és a filmjeiről. Szerk.: Papp Éva. Tíz Chaplin-film forgalmazási jogának megvásárlása alkalmából kiadott MOKÉP-tiszteletpéldány, 32 p., kissé kopottas állapotban.
12479.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1974 75 éves a Ferencvárosi Torna Club emléklap 11x15cm, + FTC bélyeg
12480.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1976 Bp., 75 éves a Fészek Művészklub, benne Gross Arnold színezett rézkarcának offset nyomatával, 28x42 cm
12481.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft