Nyomtatványok Tételek száma: 157
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
942920
12470
242
Printed Materials
1963 Eryk Lipiński (1908-1991) lengyel művész, karikaturista: Czas pogaństwa. A "Pogányok ideje" (Time of the Heathen) c. film lengyel nyelvű plakátja, offset, jelzett, 83×58 cm 1134843
12471
242
Printed Materials
1964 Meghívó az Erzsébet híd átadóünnepségére 1006415
12472
242
Printed Materials
1966 A világbajnokság legendás 3:1-es, magyar-brazil labdarúgómeccs belépőjegye / 1966 Entry ticket of the legendary World Cup Hungarian-Brasil 3:1 football match 942898
12473
242
Printed Materials
1967 Jacques Richez (1918-1994): Belga műszaki hét, Budapest, 1967. november 10-18. Offset plakát, jelzett, 101,5×71,5 cm 1031541
12474
242
Printed Materials
1968 Ludas Matyi XXIV. teljes évfolyam 1-52.szám. Vászon kötésben, szép állapotban. 1134234
12475
242
Printed Materials
1969 A Hétfői hírek c. újság Holdra-szállás alkalmából kiadott különkiadása 1136496
12476
242
Printed Materials
cca 1970 Ady Endre életét bemutató nagyméretű mappa, 17 db nyomattal, Népművelési Propaganda Iroda 1116057
12477
242
Printed Materials
1971 Budapest International Fair, Organiser Hungexpo- Budapest, plakát, papír, 17x11cm 947365
12478
242
Printed Materials
1971-1973 Az Út és cél c hungarista lap 5 száma 1132595
12479
242
Printed Materials
cca 1973 Ismertető füzet Charlie Chaplinről és a filmjeiről. Szerk.: Papp Éva. Tíz Chaplin-film forgalmazási jogának megvásárlása alkalmából kiadott MOKÉP-tiszteletpéldány, 32 p., kissé kopottas állapotban. 1131754
12480
242
Printed Materials
1974 75 éves a Ferencvárosi Torna Club emléklap 11x15cm, + FTC bélyeg 1136753
12481
242
Printed Materials
1976 Bp., 75 éves a Fészek Művészklub, benne Gross Arnold színezett rézkarcának offset nyomatával, 28x42 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft