Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 134

12916.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12917.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Nemes László: Gyávaság. Bp., 1962. Szépirodalmi kiadó. Dedikált!
12918.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

12919.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12920.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

12921.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12922.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

12923.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12924.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

12925.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Remekírók képes könyvtára. 1-50. kötet. komplett! Szerk. Radó Antal. Kiadói (Leszik-féle), egységes, festett, liliomos, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban
12926.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Ballagi Mór: A magyar nyelv teljes szótára. Első rész. A-K. Pest, 1873. Heckenast. Szecessziós egészvászon kötésben
12927.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft