Festmények és grafikák

Tételek száma: 159

Szűcs János (1917-1995): Falu. Rézkarc, papír, jelzett, 5,5×8 cm
10121.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Tornai jelzéssel: A fáraó előtt. Olaj, vászon, 36×50 cm
10122.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Tóbiás jelzéssel: Rőzseszedő. Olaj, vászon, keretben, 47×68 cm
10123.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Udvary Pál (1900-1987): Nagymaros. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
10124.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10125.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Kiállítás. Rézkarc, papír, jelzett, 18×29 cm
10126.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Seregszemle a Vérmezőn 1919. Rézkarc, papír, jelzett, 19×28 cm
10127.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Victor Vasarely (1908-1997): Vega sorozatból: Ondokto. Szitanyomat,  papír, jelzett, számozott (110/84), 35×34 cm
10128.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

10129.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Veress Pál (1920-1999): Illusztráció a "Táncol a hullámsapkás tenger, Óceániai költők versei" c. könyvből, linó, papír, üvegezett keretben, 22×14 cm
10130.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Vertel József (1922-1993): Budapest, Erzsébet híd villamossal rézkarc. Dúcon jelzett 12x7 cm
10131.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Vertel József (1922-1993): Budapest, Halászbástya, rézkarc. Dúcon jelzett 12x7 cm
10132.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft