Festmények és grafikák

Tételek száma: 263

Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portréja, ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 30×24 cm
10217.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Nők, olaj, vászon, kis sérüléssel, 70×50 cm
10218.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Falu a hegyek között, olaj, fa, keretben, 29×39 cm
10219.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Bohóc hangszerrel, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 45×37 cm
10220.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Erdély. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 50×60 cm
10221.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Meztelen bennszülöttek, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 39×29 cm
10222.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Olvashatatlan jelzéssel: Legelésző tehenek. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, keretben, 40×50 cm
10223.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Olvashatatlan jelzéssel: Kismacska virággal, rézkarc, papír, üvegezett, díszes fa keretben, 19,5×14,5 cm
10224.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Nőalak, tus, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 21×15 cm
10225.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Asszonyok a határban, vegyes technika, farost, keretben, 52×31 cm
10226.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Olvashatatlan jelzéssel: Estefelé a tóparton, rézkarc, papír, plexizett fa keretben, 29×39 cm
10227.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

10228.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft