https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 283

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1913 Bp., László Ferenc Nyilvános Illemhelyek Vállalatának férfiak és nők számára készült illemhelyeinek nyomtatott tervrajza, 65x54 cm
1
12846.

1913 Bp., László Ferenc Nyilvános Illemhelyek Vállalatának férfiak és nők számára készült illemhelyeinek nyomtatott tervrajza, 65x54 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Molnárok és gépészek zsebnaptára az 1913. évre.  "Molnárok Lapja" Thália Műintézet R.-T., 1912. Kissé viseltes, kiadói egészvászon kötésben. Nagyon sok érdekes információval, illusztrációval.
1
12847.

Molnárok és gépészek zsebnaptára az 1913. évre. "Molnárok Lapja" Thália Műintézet R.-T., 1912. Kissé viseltes, kiadói egészvászon kötésben. Nagyon sok érdekes információval, illusztrációval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1913 Természettudományi közlöny 12 száma pótfüzettel. Általában jó állapotban.
1
12848.

1913 Természettudományi közlöny 12 száma pótfüzettel. Általában jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1914 IV. Béla hazatér a tatárjárás után, Szegedi-Kovács Ágoston (1888-1978) festménye után készített nagyméretű litho, az "Elemi népiskolai szemléltető fali képek" sorozatból, Bp., 1914, Vallási és Közoktatási M. Kir. Minisztérium, 57,5×86,5 cm
1
12849.

1914 IV. Béla hazatér a tatárjárás után, Szegedi-Kovács Ágoston (1888-1978) festménye után készített nagyméretű litho, az "Elemi népiskolai szemléltető fali képek" sorozatból, Bp., 1914, Vallási és Közoktatási M. Kir. Minisztérium, 57,5×86,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
4
 
cca 1914 Életünket és vérünket! Szent-Istványi Gyula (1881-1930) festménye után készített nagyméretű litho, az "Elemi népiskolai szemléltető fali képek" sorozatból, Bp., é. n., Vallási és Közoktatási M. Kir. Minisztérium, 58×85,5 cm
1
12850.

cca 1914 Életünket és vérünket! Szent-Istványi Gyula (1881-1930) festménye után készített nagyméretű litho, az "Elemi népiskolai szemléltető fali képek" sorozatból, Bp., é. n., Vallási és Közoktatási M. Kir. Minisztérium, 58×85,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1914 Díszítő Művészet. 1914.I. évf. 3. szám. Kiadja az Orsz. M. Kir. Iparművészeti Iskola, Budapest. A szám nagy része a linometszés technikáját mutatja be gazdagon illusztrálva több nagy művész metszettével. Egy lap kijár.
1
12851.

1914 Díszítő Művészet. 1914.I. évf. 3. szám. Kiadja az Orsz. M. Kir. Iparművészeti Iskola, Budapest. A szám nagy része a linometszés technikáját mutatja be gazdagon illusztrálva több nagy művész metszettével. Egy lap kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1914 Gyoma, A Nagyszénási Polgári Olvasókör Alapszabályai, 9p
1
12852.

1914 Gyoma, A Nagyszénási Polgári Olvasókör Alapszabályai, 9p

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1915 Budapesti Közlöny fél éves számai igényes félvászon kötésben kinevezésekkel, háborús hírek krónikájával, szép állapotban
1
12853.

1915 Budapesti Közlöny fél éves számai igényes félvászon kötésben kinevezésekkel, háborús hírek krónikájával, szép állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
EUR
,
17,19
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1914 Természettudományi közlöny évfolyama
1
12854.

1914 Természettudományi közlöny évfolyama

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1914-1933 Természettudományi közlöny 36 db száma. Vegyes állapotban.
1
12855.

1914-1933 Természettudományi közlöny 36 db száma. Vegyes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1915-1943 Különböző napilapok számai: Független Magyarország, Az Est, Új Nemzedék, Esti Kurir, 5 db
1
12856.

1915-1943 Különböző napilapok számai: Független Magyarország, Az Est, Új Nemzedék, Esti Kurir, 5 db

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1915 Természettudományi közlöny 11 száma pótfüzettel.  Általában jó állapotban.
1
12857.

1915 Természettudományi közlöny 11 száma pótfüzettel. Általában jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz