Könyvek: Vallás

Tételek száma: 33

Szép Ferencz (ford.): Olvasó és imádságoskönyv rabok használatára. Szabadka, Bitterman Károl tulajdona. cca 1840. Aranyozott egészbőr kötésben, javított gerinccel, kivágott névvel. 335p.
13274.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Vida Sándor: Steinberger György élete. Hódmezővásárhely. 1938.
13275.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

13276.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

13277.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

13278.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

Pichler, Vitus: Candidatus abbreviatus jurisprudentiae sacrae, hoc est juris canonici... Pars prior. Viennae, 1753, Typis Johannis Thomae Trattner. Kicsit kopott bőrkötésben, jó állapotban.
13279.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

13280.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

13281.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

13282.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

13283.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

13284.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

13285.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft