Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 176

Márai Sándor: Napnyugati őrjárat. Bp., 1943, Révai. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, levált, kopottas állapotban.
13274.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Márai Sándor: Sértődöttek, A hang. Bp., 1947, Révai. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
13275.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

13276.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Márai Sándor: A nővér. Bp., 1947, Révai. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13277.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Márai Sándor: A szegények iskolája. Bp., 1946, Révai. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13278.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Trencsényi-Waldapfel Imre: Görög-római mythologia. A klasszikus ókor istenei és hősmondái. Képmellékletekkel és szövegrajzokkal. Bp., 1936, Győző Andor. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, a vászonkötés foltos, egyébként jó állapotban.
13279.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Psalterium Beatae Mariae Virginis. Beatrix királyné imádságos könyve. Facsimile kiadás! Bp., 1991, Helikon. Kiadói bordázott gerincű, aranyozott bőr kötés, melléklettel, díszes aranyozott plüssel borított dobozban, szép állapotban.
13280.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13281.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Simándi Béla: Szomorú könyv. Bp., 1922. A szerző üdvözlő soraival és dedikációjával! Papírkötésben, jó állapotban.
13282.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Berda József: Fény és árnyék. Karcag, 1943, szerzői kiadás. 483. számú sorszámozott, aláírt példány, készült 500 példányban. Ezen felül a szerző érdekes, saját kezű, névre szóló üdvözlő soraival "Irénkének szeretettel az "illetlen" örömök énekese") és dedikációjával. Kicsit szakadt papírkötésben, jó állapotban.
13283.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Roger Martin Du Gard: Egy lélek története. Bp., 1970. Helikon. Bibliofil, sorszámozott példány! Nyíl kötésben, védőborítóval. Gerincen kis kopás.
13284.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Fazekas Mihály összes költeményei. Bp., 1976. Magyar Helikon.  Sorszámozott bibliofil kiadás, kissé kopott nyl kötésben
13285.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft