Victor Hugo: Századok legendája. Válogatott versek. Budapest, 1969, Magyar Helikon. Sorszámozott: 800/90. Bibliofil kiadvány. Aranyozott kiadói egészbőr kötésben.
Az Erdélyi Helikon Magyarországi Barátainak aranykönyve 1937. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
Wagner József: Római régiségek és a római irodalomtörténet vázlata: A tanuló ifjúság használatára. Ford. Horváth Balázs. 8. kiad. Bp. 1910. Lampel. Erősen megviselt vászon kötésben.
Bussato [Bussatti] da Ravenna, Marco: Giardino di agricoltura. Venezia, 1592, Giovanni Fiorina. Olasz nyelvű mezőgazdasági traktátus, első kiadás. Papír, többféle (feltehetőleg észak-itáliai) vízjellel, 59 folio (ebből 53 számozott), az 1. folión a szöveget nem érintő hiánnyal, a 10. és 15. folio hiányzik, a 23. tévesen 21-nek számozva. 28 db metszettel. Papírkötésben, kissé vetemedett, korához képest jó állapotban. / Agricultural tractate in Italian, first edition. On paper, with various watermarks (most probably from Northern Italy), 59 folios, 53 numbered, the 1st with some damage which doesn't affect the text itself; the 10th and 15th folios are missing and the 23th erroneously given as 21st. With 28 engravings. In paper binding, a bit warped but otherwise in good condition regarding its age.
K. Beniczky Irma (szerk.): Arany Kincstár nélkülözhetetlen tanácsadó minden család és háztartás számára. Budapest, 1893, Franklin. Kiadói, foltos félvászon kötésben.
Legujabb és legteljesebb magyar köszöntő. Ujévi, születésnapi, névnapi, iskola-vizsgálati s más alakalmi üdvözletek versekben és levelekben. Budapest, 1907, Franklin. IKopottas, illusztrált, kiadói félvászon kötésben.