Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek

Tételek száma: 41

Bognár György (1944-) 1989. "Magyar Köztársaság Emlékérem" Au emlékérem eredeti dísztokban tanúsítvánnyal (9.4g/0.986/23mm) T:2 (PP) karc Hungary 1989. "Commemorative Coin of the Hungarian Republic" Au commemorative coin in original case with certification. Sign.: György Bognár (9.4g/0.986/23mm) C:XF (PP) scratched
30012.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
230,35
265,63

1990. 5000Ft Au "Mátyás király" (7g/0.986/20mm) + 1990. 500Ft Ag + 500Ft Ag "Mátyás király" pár; a három érem együtt dísztokban tanúsítvánnyal "Mátyás Király Halálának 500. Évfordulója" T:PP Hungary 1990. 5000 Ft Au "King Matthias" (7g/0.986/20mm) + 1990. 500 Forint Ag + 500 Forint Ag "King Matthias" coin pair; the three coin in the same case with certfificate C:PP  Adamo EM115,EM113,114
30013.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

1992. 200Ft Ag "Fehér gólya" (10,19g/0.500/30mm) + 1994. 5000Ft Au "Túzok" (7,80g/0.584/25mm) párban, sérült díszdobozban T:PP felületi karc, oxidáció, patina Hungary 1992. 200 Forint Ag "White Stork" (10,19g/0.500/30mm) + 1994. 5000 Forint Au "Bustard" (7,80g/0.584/25mm) pair in original, damaged box C:PP slightly scratched, oxidation, patina Adamo EM126., EM135.
30014.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50

Bognár György (1944-) 1993. "Horthy emlékérem" Au emlékérem eredeti tokban számozott tanúsítvánnyal (6.96g/0.999/23mm) T:PP ujjlenyomatos Hungary 1993. "Horthy commemorative medallion" Au commemorative medallion in case with numbered certificate. Sign.: György Bognár (6.96g/0.999/23mm) C:PP fingerprints
30015.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

1998. 20.000Ft Au "Batthyány Lajos" (7.01g/0.986) T:PP kis felületi karc /  Hungary 1998. 20.000 Forint Au "Lajos Batthyány" (7.01g/0.986) C:PP slightly scratched Adamo EM152
30016.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

2001. 20.000Ft Au "Ezeréves a magyar pénzverés" (7.00g/0.986) T:PP apró felületi karc Hungary 2001. 20.000 Forint Au "1000th Anniversary of the Hungarian coinage" (7.00g/0.986) C:PP very slightly scratched Adamo EM171
30017.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

2006. 100.000Ft Au "Az 1956-os magyar forradalom és szabadságharc 50. évfordulója" (20.946g/0.986/38.61mm) T:PP apró felületi karc Hungary 2006. 100.000 Forint "50th Anniversary of the 1956 Hungarian Revolution and War of Independence" (20.946g/0.986/38.61mm) C:PP slightly scratched Adamo EM207
30018.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

2008. 50.000Ft Au "Hunyadi Mátyás" (10g/0.986) T:PP ujjlenyomat Hungary 2008. 50.000 Forint Au "Matthias Hunyadi" (10g/0.986) C:PP fingerprint Adamo EM215
30019.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
296,88

2009. 50.000Ft Au "Kazinczy Ferenc" (10g/0.986/25mm) eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:PP  Hungary 2009. 50.000 Forint Au "Ferenc Kazinczy" (10g/0.986/25mm) in original case, with certificate C:PP  Adamo EM225
30020.

2009. 50.000Ft Au "Kazinczy Ferenc" (10g/0.986/25mm) eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:PP
Hungary 2009. 50.000 Forint Au "Ferenc Kazinczy" (10g/0.986/25mm) in original case, with certificate C:PP
Adamo EM225

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

Ausztria 1892. 20K Au "Ferenc József" (6,77g/0.900) T:2 Austria 1892. 20 Corona Au "Franz Joseph" (6,77g/0.900) C:XF Krause KM# 2806
30021.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Ausztria 1896. 10K Au "Ferenc József" (3,38g/0.900) T:2 kis ph. Austria 1896. 10 Corona Au "Franz Joseph" (3.38g/0.900) C:XF small edge error Krause KM# 2805
30022.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Ausztria 1915. 4D Au "Ferenc József" utánveret dísztokban (14g/0.986) T:PP felületi karc, ujjlenyomat, kissé hajlott  Austria 1915. 4 Ducat Au "Franz Joseph" restrike in case (14g/0.986) C:PP slightly scratched, finger print, slightly curved  Krause KM# 2276
30023.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
352,30
406,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft