https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 146

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1902 Caprice, Humoristisch-Satyrisches Wochenblatt, I. Jahrgang Nr. 21-39., az hetilap több száma könyvbe kötve, jó állapotban / guter Zustand
1
12507.

1902 Caprice, Humoristisch-Satyrisches Wochenblatt, I. Jahrgang Nr. 21-39., az hetilap több száma könyvbe kötve, jó állapotban / guter Zustand

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1905 Czárán Gyula: A révi Zichy-cseppkőbarlang, különlenyomat az Erdély 1905. 1-2. számából, az Erdélyi Kárpát Egyesület Kiadása, 18p
1
12509.

1905 Czárán Gyula: A révi Zichy-cseppkőbarlang, különlenyomat az Erdély 1905. 1-2. számából, az Erdélyi Kárpát Egyesület Kiadása, 18p

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1906 október 24. Menü kártya Regényi Lajos felirattal
1
12510.

1906 október 24. Menü kártya Regényi Lajos felirattal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1908 a Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat 1908. évi., IX. évf. 12. száma, hozzákötve egyéb társadalom- és jogtudományi értekezések. Kicsit kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
1
12511.

1908 a Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat 1908. évi., IX. évf. 12. száma, hozzákötve egyéb társadalom- és jogtudományi értekezések. Kicsit kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
20. sz. első fele (1908 után). A bajor Bad Reichenhall-beli Dianabad fürdő ismertető füzete német, francia, orosz nyelven, illusztrációkkal. Kissé viseltes, több helyütt gyerekrajzokkal. A címoldalon possessori bejegyzéssel.  First half of the 20th century (after 1908). Brochure of the spa of "Dianabad", Bad Reichenhall, Bavaria, in German, French and Russian with illustrations. A little bit worn out, with drawings of children. With possessor's entry on the title page.
1
12512.

20. sz. első fele (1908 után). A bajor Bad Reichenhall-beli Dianabad fürdő ismertető füzete német, francia, orosz nyelven, illusztrációkkal. Kissé viseltes, több helyütt gyerekrajzokkal. A címoldalon possessori bejegyzéssel.

First half of the 20th century (after 1908). Brochure of the spa of "Dianabad", Bad Reichenhall, Bavaria, in German, French and Russian with illustrations. A little bit worn out, with drawings of children. With possessor's entry on the title page.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1910 Szvacsina Géza kolozsvári polgármester névjegykártyája / Card of the major of Cluj
1
12514.

cca 1910 Szvacsina Géza kolozsvári polgármester névjegykártyája / Card of the major of Cluj

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
4
 
cca 1910 Budapest és környéke katonai térkép, jó állapotban 60x50 cm
1
12515.

cca 1910 Budapest és környéke katonai térkép, jó állapotban 60x50 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1910 Verespatak és környéke. Csiky Lajos felvételei 18 képet tartalmazó füzet. / cca 1910 Rosia Montana booklet with 18 photos. 18x12 cm
1
12516.

cca 1910 Verespatak és környéke. Csiky Lajos
felvételei 18 képet tartalmazó füzet. / cca 1910
Rosia Montana booklet with 18 photos. 18x12 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1910 Franciaország, Versailles, 20 lapos nagyalakú képes füzet / France, Picture booklet with 20 pages
1
12517.

cca 1910 Franciaország, Versailles, 20 lapos nagyalakú képes füzet / France, Picture booklet with 20 pages

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1910 IX. fizetési osztályba sorolás a magyar királyi igazságügyminisztertől Nachtnébel Ferenc járásbírósági  telekkönyvezető úrnak. Száraz pecséttel. 34x21cm
1
12518.

1910 IX. fizetési osztályba sorolás a magyar királyi igazságügyminisztertől Nachtnébel Ferenc járásbírósági telekkönyvezető úrnak. Száraz pecséttel. 34x21cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1911 Királyi kereskedelmi tanácsosi kinevezés a magyar királyi igazságügyminisztertől Sinay Gerő kereskedelmi ülnők úrnak. Száraz pecséttel. 34x21cm
1
12519.

1911 Királyi kereskedelmi tanácsosi kinevezés a magyar királyi igazságügyminisztertől Sinay Gerő kereskedelmi ülnők úrnak. Száraz pecséttel. 34x21cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1913-  Érdekes Újság. Képes szépirodalmi hetilap. Felelős szerkesztője 1919-ig Kabos Ede,  Nyomta a Légrády Testvérek. Nyomda, 1925 júliusától a Globus Nyomda, majd ismét a Légrády Nyomda. kb. 7 -8 évfolyam nagyon sok száma. Egy banános karton mennyiségben. Vegyes minőségben.
1
12521.

1913- Érdekes Újság. Képes szépirodalmi hetilap. Felelős szerkesztője 1919-ig Kabos Ede, Nyomta a Légrády Testvérek. Nyomda, 1925 júliusától a Globus Nyomda, majd ismét a Légrády Nyomda. kb. 7 -8 évfolyam nagyon sok száma. Egy banános karton mennyiségben. Vegyes minőségben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz