Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 105

~1960-1970. "Hűség a Néphez, Hűség a Párthoz" zománcozott fém kitüntetés + "Kiváló Munkásőr" zománcozott fém jelvény tokban + "Kiváló Munkásőr Parancsnok" zománcozott fém jelvény tokban T:2
31074.

Kikiáltási ár:
800 Ft

~1960-1970. "Kiváló Dolgozó" külföldön dolgozóknak, zománcozott kitüntetés, miniatűrrel tokban T:1-
31075.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1961. "Bartók - KISZ 1961." zománcozott fém jelvény T:2
31076.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1962. "KATE 1962" zománcozott fém turista jelvény T:2
31077.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1964. "Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban T:1-
31078.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1964. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata (2x), ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-,2 egyik ezüstözése lekopott
31079.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1964. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, ezüstözött és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon + 1985. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, ezüstözött és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, mindkettő egy tokban T:2,1- az 1964-es változatról lekopott az ezüstözés
31080.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1964. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:1-
31081.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1964. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel tokban + "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott és ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel tokban + 1985. "Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel tokban T:1-,2
31082.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1964. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott Br kitüntetés, mellszalagon tokban + ~1970 "Körzeti megbízott" zománcozott jelvény + "Kiváló Ifjú Szakember" zománcozott jelvény miniatűrrel tokban T:1-,2
31083.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

~1965. "Árvízvédelemért Érem" patinázott Br kitüntetés, szalaggal T:2 NMK 663
31084.

~1965. "Árvízvédelemért Érem" patinázott Br kitüntetés, szalaggal T:2
NMK 663

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1965. "Bányász Szolgálati Érdemérem" ezüst fokozata, ezüstözött fém kitüntetés mellszalag nélkül T:2
31085.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft