Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 148

Dickens Károly: Nehéz idők. A mostani idők számára. I-II. rész. Az angolból fordította dr. Récsi Emil. Téli könyvtár sorozat, legjelesebb s legkedveltebb külföldi regények. Pest, 1885, Heckenast Gusztáv. Kiadói, díszes gerincű, félbőr kötésben.
13181.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Joe Cribb: A pénz (Szemtanú sorozat) Bp., 1991. Park Kiadó.
13182.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Schwegler Albert: A bölcselet története. A Koeber-től átnézett és bővített tizenötödik kiadás után. Fordította ifj. Mitrovics Gyula dr. Budapest, 1904, Franklin. Félvászon kötésben, festett lapszél.
13183.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13184.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13185.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Gulyás Pál: Magyar írói álnév lexikon. A magyarországi írók álnevei és egyéb jegyei. Függelék néhány száz névtelen munka jegyzéke. Bp., 1956, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. Könyvtári duplum
13186.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1900-1913 21 darabos könyvgyűjtemény: 17 regény Jókai Mórtól, Jósika Miklóstól és Mikszáth Kálmántól, háború előtti Révai-kiadás, sorozat részeiként. Vászonkötésben, jó állapotban.
13187.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

13188.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13189.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13190.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13191.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13192.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft