Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 148

Tolnai Világlexikon IX-XVIII. 10 kötet,  Budapest, 1927-30, Tolnai Nyomdai Művészet és Kiadóvállalat Részvénytársaság Kiadása. Egészvászon kötésben, aranyozott dombornyomott borító, korának megfelelő állapoban.
13265.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Csokonai Vitéz Mihály válogatott munkái (Remekírók Képes Könyvtára). Budapest,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Gazdagon díszített, aranyozott, színezett egészvászon kiadásban, színezett lapszél,jó állapotban.
13266.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Cséry Dezső: Vér és nemzetség. Budapest, 1943, Griff. Cséry Dezső által ajánlott ill. dedikált példány! Félvászon kötésben, kissé viseletes állapotban.
13267.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13268.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13269.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Molter Károly: Tibold Márton. Bp., 1937, Révai. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
13270.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Makarenko: Az új ember kovácsa. I-II. kötet. Budapest,  é.n., Új Magyar Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben. Korának megfelelő állapotú.
13271.

Makarenko: Az új ember kovácsa. I-II. kötet. Budapest, é.n., Új Magyar Könyvkiadó.
Kiadói félvászon kötésben. Korának megfelelő állapotú.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Spiró György: A jégmadár. 2001, AB OVO. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.
13272.

Spiró György: A jégmadár. 2001, AB OVO.
Kiadói karton kötésben, jó állapotú.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

13273.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Búvár zsebkönyvek sorozat 11 kötete
13274.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

3 db könyv-Balzac: Hivatalnokok. Bp., 1964, Európa Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban; Charles Henri de Coster: Thyl Ulenspiegel. Bp., 1930, Révai. Kiadói egészvászon, kissé kopottas állapotban; Cornelius Nepos élete. Bp., (1900). Félvászon kötés, kopottas állapotban, belső címlap hiányzik.
13275.

Kikiáltási ár:
800 Ft

6 db könyv-Élő könyvek, magyar klasszikusok(Gvadányi József, Kármán József, Fazekas Mihály); Váradi Antal: Elmúlt évekből; Falu Tamás: Tiszta víz; Herczeg Ferenc: A hét sváb; Juhász Géza: Népi írók; Római katolikus nagyobb katekizmus. Polgári iskolák fiú és leány középiskolák alsó osztályai részére. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
13276.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft