Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 127

Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái: Korunk lelke. X. kötet. Budapest, 1928, Szent István- Társulat az Apostoli Szentszék könyvkiadója. Gyűjteményes díszkiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotú.
12994.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

2db könyv. Szász Béla: Az emberiség jótevői. Negy essay. A művelt közönség részére. Budapest, 1908, Hornyánszky.  Herbert v. Marduschek: Wien wie es weint und lacht. Ein bunter Reigen wiener Geschicten.Wien-Leipzig, (1926).
12996.

2db könyv. Szász Béla: Az emberiség jótevői. Negy essay. A művelt közönség részére. Budapest, 1908, Hornyánszky.
Herbert v. Marduschek: Wien wie es weint und lacht. Ein bunter Reigen wiener Geschicten.Wien-Leipzig, (1926).

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12997.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12998.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

12999.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Magyar Larousse enciklopédia 1-3. köt. Főszerk.: Bakos Ferenc, Ruzsiczky Éva, Szávai János. Bp., 1991-1994, Akadémiai Kiadó. Aranyozott műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13000.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Frankl András: Száguldás a Forma-1-ben és azon túl. [Bp.], [2008], 4S Könyvkiadó. A szerző által dedikálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. + Ferrari csapatzászló
13001.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13002.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Vargha Gyula bevezetésével: Magyar népdalok. Élő könyvek. Magyar klasszikusok. XXXIX. kötet. Budapest, é.n.,Kisfaludy Társaság. Aranyozott kiadó egészvászon kötésben.  Gerinc kissé kopottas.
13003.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13004.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Szemelvények Herodotos művéből. Magyarázta: Dávid István. Második kiadás. Bp., 1886, Eggenberger - féle Könyvkereskedés kiadása. Kiadói félvászon kötésben. Borító kopottas. Tulajdonosi aláírással.
13005.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Guiness Rekordok könyve 1492. Guinness World Records Ldt. Kiadói kartonkötésben
13006.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft