Könyvek: Minikönyvek Tételek száma: 43
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
948338
12871
220
Books: Minibooks
Hemingway: Az öreg halász és a tenger. Fordította: Ottlik Géza. 1970., Magyar Helikon. Minikönyv. Sorozatszám: 9. Kereskedelmi forgalomba nem került. Ezüstözött, kiadói műbőr kötés,újszerű állapotban. 948328
12872
220
Books: Minibooks
Rábai Ferenc (szerk.): Dekrétum a békéről. Bp.,Zrínyi Katonai Kiadó. Minikönyv. Készült 500 számozott példányban. Sorozatszám: 378. Aranyozott, kiadói műbőr kötés,jó állapotban. 948299
12873
220
Books: Minibooks
Landerer és Heckenast urak metszvényei. Bp. 1976., Zrínyi Nyomda. Minikönyv. Készült példányszám: 1500. Sorozatszám: 531. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. 948291
12874
220
Books: Minibooks
1919 Mindenkihez! Minikönyv. Megjelent a Magyarországi Tanácsköztársaság 50. évfordulójára. Készült példányszám: 300. Sorozatszám: 238. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, jó állapotban. 948253
12875
220
Books: Minibooks
Shakespeare Szonettek. Fordította Szabó Lőrinc, 1973, Nyomdaipari Szakmunkásképző Intézet. Minikönyv. Készült példányszám: 500. sorozatszám: 368. Kereskedelmi forgalomba nem került. Ezüstözött kiadói műbőr kötésben, újszerű állapotban. 948240
12876
220
Books: Minibooks
Paizs Gábor: Salytó hibák. Debrecen, 1983 Lapkiadó Vállalat. Minikönyv. Kiadott példányszám: 350. sorozatszám: 071. Ezüstözött kiadói műbőr kötésben, újszerű állapotban. 948137
12877
220
Books: Minibooks
Szánthó Imre: Mesevárosom Szentendre. Bp., 1980, Ságvári Nyomda. Minikönyv. Kiadott példányszám: 350. sorozatszám: 133. Duplán hajtott lapokkal. Fekete-fehér grafikákkal illusztrálva. Aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 948222
12878
220
Books: Minibooks
Nagy Zoltán: A magyar betűöntés a 19-20. században. (2 kötet) Bp., 1982, Zrínyi Nyomda. Minikönyv. Számozása: 133 példányszám 350. Újszerű állapotban. 948212
12879
220
Books: Minibooks
Votum Petőfianum. Bp. 1973, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv. Számozása: 131 példányszám: 13 000 példányban, ebből 1000 példány aranyozott bőrkötésben, 1-től 1000-ig számozva. Könyvtervező: Erdélyi János Nyomda: Zrínyi Nyomda. Újszerű állapotban. 948174
12880
220
Books: Minibooks
Fegyverrel a fasizmus ellen. Bp., 1970. Miniatűr. Kiadott példányszám: 300 számozott példányban. Számozása: 220. Készült hazánk felszabadulásának 25. évfordulója alkalmából. Kereskedelmi forgalomba nem került. Aranyozott műbőr borítás,jó állapotú. 948159
12881
220
Books: Minibooks
Emlékezés I. István király születésének ezeréves évfordulójára. Bp. 1970. Miniatűr. Megjelent 200 számozott példányban. Példányszám: 024. Aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotú. 948107
12882
220
Books: Minibooks
Holbein: Haláltánc. Bp.,1974, Képzőművészeti Alap. Minikönyv. Könyvtervező: Janka Gyula Nyomda: Egyetemi Nyomda, Budapest Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft