Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 43

Hemingway: Az öreg halász és a tenger. Fordította: Ottlik Géza. 1970., Magyar Helikon. Minikönyv. Sorozatszám: 9. Kereskedelmi forgalomba nem került. Ezüstözött, kiadói műbőr kötés,újszerű állapotban.
12871.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12872.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Landerer és Heckenast urak metszvényei. Bp. 1976., Zrínyi Nyomda. Minikönyv. Készült példányszám: 1500. Sorozatszám: 531. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
12873.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12874.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Shakespeare Szonettek. Fordította Szabó Lőrinc, 1973, Nyomdaipari Szakmunkásképző Intézet. Minikönyv. Készült példányszám: 500. sorozatszám: 368. Kereskedelmi forgalomba nem került. Ezüstözött kiadói műbőr kötésben, újszerű állapotban.
12875.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Paizs Gábor: Salytó hibák. Debrecen, 1983 Lapkiadó Vállalat. Minikönyv. Kiadott példányszám: 350. sorozatszám: 071. Ezüstözött kiadói műbőr kötésben, újszerű állapotban.
12876.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szánthó Imre: Mesevárosom Szentendre. Bp., 1980, Ságvári Nyomda. Minikönyv. Kiadott példányszám: 350. sorozatszám: 133. Duplán hajtott lapokkal. Fekete-fehér grafikákkal illusztrálva. Aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
12877.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Nagy Zoltán: A magyar betűöntés a 19-20. században. (2 kötet) Bp., 1982, Zrínyi Nyomda. Minikönyv. Számozása: 133 példányszám 350. Újszerű állapotban.
12878.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Votum Petőfianum. Bp. 1973, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv. Számozása: 131 példányszám: 13 000 példányban, ebből 1000 példány aranyozott bőrkötésben, 1-től 1000-ig számozva. Könyvtervező: Erdélyi János Nyomda: Zrínyi Nyomda. Újszerű állapotban.
12879.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12880.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Emlékezés I. István király születésének ezeréves évfordulójára. Bp. 1970. Miniatűr. Megjelent 200 számozott példányban. Példányszám: 024. Aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotú.
12881.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12882.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft