cca 1960-1965 Fotósorozat Czóbel Béla (1883-1976) festőművészről, 12 db jelzetlen kép 2 db fotópapíron, Kotnyek Antal (1921-1990) fotóriporter hagyatékából, 18x24 cm
1972 Latinovits Zoltán (1931-1976) színész portré sorozata, 10 felvétel, két jelzetlen fotópapíron, Kotnyek Antal (1921-1990) hagyatékából, 18x24 cm és 21x18 cm
1942 Benkő Gyula (1918–1997) Jászai Mari-díjas magyar színművész Az egy bolond százat csinál című filmben, filmfotó, hátoldalon feliratozva, kép felülete kissé sérült, 21x27 cm
1964 Bp., A Nemzetközi Népzenei Tanács XVII. konferenciájának résztvevői: Wiliard Rhodes, Viktor Belaiev, Kodály Zoltán, Járdányi Pál, MTI Foto, 24x20 cm
cca 1910 Ferenc József távozik a templomból, Gárdonyi Testvérek fotója, fotó felületén sérülések, kartonra kasírozva, jelzett, fotó 20x15 cm, karton 33x25 cm / cca 1910 Emperor Franz Joseph at the church, photo with faults, 20x15 cm