Könyvek: Téli sport és hegymászás

Tételek száma: 37

Nanga Parbat. Berg der Kameraden. Bericht der Deutschen Himalaja-Expedition 1938. Szerk.: Deutschen Himalaja-Stiftung München. Berlin, 1943, Union Deutsche Verlagsgesellschaft Berlin Roth & Co. Számos érdekes fényképpel. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. /  With many interesting illustrations. Hardcover, in good condition.
11753.

Nanga Parbat. Berg der Kameraden. Bericht der Deutschen Himalaja-Expedition 1938. Szerk.: Deutschen Himalaja-Stiftung München. Berlin, 1943, Union Deutsche Verlagsgesellschaft Berlin Roth & Co. Számos érdekes fényképpel. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. /

With many interesting illustrations. Hardcover, in good condition.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Finch, George Ingle: Der Kampf um den Everest. Leipzig, 1925, F. A. Brockhaus. Számos illusztrációval. Kicsit laza, díszes vászonkötésben, gerince félig elválik, egyébként jó állapotban. /  With a lot of illustrations. In a bit loosen, richly ornated linden binding, the spine partly gets of,, otherwise in good condition.
11754.

Finch, George Ingle: Der Kampf um den Everest. Leipzig, 1925, F. A. Brockhaus. Számos illusztrációval. Kicsit laza, díszes vászonkötésben, gerince félig elválik, egyébként jó állapotban. /

With a lot of illustrations. In a bit loosen, richly ornated linden binding, the spine partly gets of,, otherwise in good condition.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Younghusband, Francis: Der Himalaja Ruft. Berlin, 1936, Union Deutsche Verlagsgesellschaft Berlin Roth & Co. Számos illusztrációval. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /  Wih a lot of illustrations. In a bit worn out linen binding, otherwise in good condition.
11755.

Younghusband, Francis: Der Himalaja Ruft. Berlin, 1936, Union Deutsche Verlagsgesellschaft Berlin Roth & Co. Számos illusztrációval. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /

Wih a lot of illustrations. In a bit worn out linen binding, otherwise in good condition.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hunt, John: Mount Everest. Kamp und Sieg. Bécs, 1954, Verlag Ullstein. Számos színes és fekete-fehér illusztrációval. Kopott vászonkötésben, szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban. /  With many coloured and black-and-white illustrations. In a bit worn out linen binding with torn dust jacket, otherwise in good condition.
11757.

Hunt, John: Mount Everest. Kamp und Sieg. Bécs, 1954, Verlag Ullstein. Számos színes és fekete-fehér illusztrációval. Kopott vászonkötésben, szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban. /

With many coloured and black-and-white illustrations. In a bit worn out linen binding with torn dust jacket, otherwise in good condition.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A. Miethe: Spitzbergen das Alpenland im Eismeer. Berlin, 1925. Reimerverlag. Autograph signed by the author / dedikált!
11758.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Günter Oskar Dyhrenfurth: Baltoro: Ein Himalaya-Buch. Mit Beiträgen von Hettie Dyhrenfurth, Hans Ertl u. Andre Roch. Basel, 1939. Schwabe & Co., Hozzá tartozó mellékletekkel külön mappában.
11759.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Rivista del Club Alpino Italiano. Szerk.: Manaresi, Angelo. 50. évf., 1931. október.Renegeteg érdekes képpel és írással az olasz hegymászóélet aktualiotásaival. Kicsit kopott későbbi félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. /  With a lot of pictures and many interesting writing about the news of the Italian mountaineering. In a bit worn out half linen binding, otherwise in good condition.
11760.

Rivista del Club Alpino Italiano. Szerk.: Manaresi, Angelo. 50. évf., 1931. október.Renegeteg érdekes képpel és írással az olasz hegymászóélet aktualiotásaival. Kicsit kopott későbbi félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. /

With a lot of pictures and many interesting writing about the news of the Italian mountaineering. In a bit worn out half linen binding, otherwise in good condition.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Zeitschrift des Deutschen und Österreichischen Alpenvereins. Szerk.: Trautwein, Theodore. 18. köt.  Salzburg, 1887, Verlag des Deutschen und Österreichischen Alpenvereins. Számos érdekes képpel, kihajtható térképekkel és különálló térképmelléklettel. Kicsit kopott, gazdagon díszített, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /  With a lot of interesting illustrations, foldable and separate maps. In a bit worn out painted, richly ornated linen binding, otherwise in good condition.
11762.

Zeitschrift des Deutschen und Österreichischen Alpenvereins. Szerk.: Trautwein, Theodore. 18. köt. Salzburg, 1887, Verlag des Deutschen und Österreichischen Alpenvereins. Számos érdekes képpel, kihajtható térképekkel és különálló térképmelléklettel. Kicsit kopott, gazdagon díszített, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /

With a lot of interesting illustrations, foldable and separate maps. In a bit worn out painted, richly ornated linen binding, otherwise in good condition.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 1905. Innsbruck, 1905. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. Aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.
11763.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 1904. Innsbruck, 1904. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. Aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.
11764.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Zeitschrift des Deutschen und Österreichischen Alpenvereins. Szerk.: Trautwein, Theodore. 16. köt.  Salzburg, 1885, Verlag des Deutschen und Österreichischen Alpenvereins. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /  In a bit worn out linen binding, otherwise in good condition.
11765.

Zeitschrift des Deutschen und Österreichischen Alpenvereins. Szerk.: Trautwein, Theodore. 16. köt. Salzburg, 1885, Verlag des Deutschen und Österreichischen Alpenvereins. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /

In a bit worn out linen binding, otherwise in good condition.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Touristverein «Die Naturfreunde». Denkschrift zu sechzigjährigen Bestehen 1895-1955. Zürich, 1955, Zentralausschluß der Naturfreunde-Internationale. Sok érdekes képpel, írással. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban. /  With a lot of interesting illustrations and writings. Paperback, in good condition.
11766.

Touristverein «Die Naturfreunde». Denkschrift zu sechzigjährigen Bestehen 1895-1955. Zürich, 1955, Zentralausschluß der Naturfreunde-Internationale. Sok érdekes képpel, írással. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban. /

With a lot of interesting illustrations and writings. Paperback, in good condition.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft