Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 28

Ezüst (Ag.) kis kanál (6 db), "Ilus" felirattal, jelzett, mesterjeggyel, nettó:139 g
19013.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

19014.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

19015.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Régi ezüst (Ag.) gyűrű, szintetikus kővel, jelzés nélkül, bruttó:9,5 g
19016.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ezüst (Ag.) mokkás kanál 6db), jelzett, nettó: 57g, h:10 cm
19017.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
13

Ezüst (Ag.) emlék díszkanalak, az 1953 Svédország-Magyarország (2:4) mérkőzés emlékére, jelzettek, nettó 77g, eredeti dobozában, 14×14 cm
19018.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Ezüst (Ag.) mokkás kanál készlet, eredeti dobozában, jelzett, nettó: 60 g, h:10 cm
19019.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

19020.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
650,41
750,00

Tissot automata, naptáras karóra 18K arany, 18K arany  (Au) szíjjal / Tissot automatic gold watch with gold strap 18 Ca br: 69,6 g
19021.

Kikiáltási ár:
440 000 Ft
1 192,41
1 375,00

cca 1800 13 latos ezüst (Ag) szombati gyertyatartó trébelt testtel, poncolt növényi díszítéssel, "DK" mesterjeggyel (több helyen sérült) /  Silver Sabbath candlesticks with 13 loth hallmark and "DK" maker's mark (with faults), 27cm, 168,9+176,1gr
19022.

cca 1800 13 latos ezüst (Ag) szombati gyertyatartó trébelt testtel, poncolt növényi díszítéssel, "DK" mesterjeggyel (több helyen sérült) /
Silver Sabbath candlesticks with 13 loth hallmark and "DK" maker's mark (with faults), 27cm, 168,9+176,1gr

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

Ezüst (Ag.) tálca, jelzett, mesterjeggyel (IS), újszerű állapotban, 20,5×41,5 cm, nettó:726 g / Antique silver tray, perfect condition
19023.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
296,88

Ezüst (Ag.) tálca, jelzett, mesterjeggyel (IS), újszerű állapotban, 20,5×41,5 cm, nettó:715 g / Antique silver tray, perfect condition
19024.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
296,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft