Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 59

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Chun Károly - Mélytengerek világa 1. kiadás, 73 képpel és 15 melléklettel aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. borító kissé kopott, térképpel
12770.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12771.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Karel Plicka: Prag Praga Regia.  Prag, cca 1940 Artia. Rengeteg illusztrációval / with many illustrations
12772.

Karel Plicka: Prag Praga Regia.
Prag, cca 1940 Artia. Rengeteg illusztrációval / with many illustrations

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

A Magyar Szentföld 10 éve 1936-1946. Bp., 1947. Magyar Szentföld 127p. sok képpel
12773.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Molnár László(szerk.): Regényes park - A Balaton-felvidék múltja és jelene. 2007, Kör Alapítvány. Sok érdekes képpel, jó állapotban
12774.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Entz Géza-Gerő László: A Balaton környék műemlékei. Bp., 1958, KÉpzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fotókkal, ábrákkal illusztrált, félvászon kötés, jó állapotban.
12775.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hanusz István: Közép-Európából, Föld- és néprajzi képek. Pozsony-Budapest, Stampel Károly. Papírkötés, borítója levált, kopottas állapotban.
12776.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12777.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12778.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

12779.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

12780.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

12781.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft