Porcelán

Tételek száma: 85

Hollóházi hattyú, kézzel festett, jelzett, apró máz hiba, m:23 cm, h:22 cm
11134.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hüttl Tivadar 7 db lapos tányér és egy húsostál, d:24 cm, 32×21 cm
11135.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1910 Hüttl Tivadar porcelán étkészlet. Sorszámmal. Szép állapotban, 7 lapos tányér, 3 klf húsos tál, 1 leveses tál, 1 szószos tál. Virágmintás, több darabon jelzett
11136.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Oláh Sándor (1907-1983): Ülő női akt. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:36 cm
11137.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

cca 1930 Gránit Zwack kancsó, jelzett, sérült, m: 21 cm
11138.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Aquincumi akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm
11139.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Aquincumi fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 cm
11140.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
9

11142.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Capodimonte kislány a kutyákkal, kézzel festett, jelzett (M.P.), apró lepattanással/ Handpainted Capodimonte chinaware scuplture, 22×18cm
11143.

Capodimonte kislány a kutyákkal, kézzel festett, jelzett (M.P.), apró lepattanással/
Handpainted Capodimonte chinaware scuplture, 22×18cm

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Villeroy & Boch 6 db fehér mázas teás csésze és alj, jelzett, hibátlan
11144.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Fürstenberg "Amberg" porcelán dísztányérok, hibátlan, jelzett, 6 db, d: 10 cm
11145.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

2 db Villeroy & Boch falitányér, Gérard Laplau kortárs naiv festő képeivel, d: 23 cm
11146.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft