Porcelán Tételek száma: 85
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
839502
11134
207
Hollóházi hattyú, kézzel festett, jelzett, apró máz hiba, m:23 cm, h:22 cm 842984
11135
207
Hüttl Tivadar 7 db lapos tányér és egy húsostál, d:24 cm, 32×21 cm 837983
11136
207
cca 1910 Hüttl Tivadar porcelán étkészlet. Sorszámmal. Szép állapotban, 7 lapos tányér, 3 klf húsos tál, 1 leveses tál, 1 szószos tál. Virágmintás, több darabon jelzett 808381
11137
207
Oláh Sándor (1907-1983): Ülő női akt. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:36 cm 843694
11138
207
cca 1930 Gránit Zwack kancsó, jelzett, sérült, m: 21 cm 839517
11139
207
Aquincumi akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm 839521
11140
207
Aquincumi fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 cm 566254
11142
207
Cca 1910 Rosenthal Moliere dísztányér, matricás, gazdag arany díszítéssel, hibátlan, jelzett, d:23 cm, m:6 cm / Rosenthal alt Brabant gold plate 796099
11143
207
Capodimonte kislány a kutyákkal, kézzel festett, jelzett (M.P.), apró lepattanással/ Handpainted Capodimonte chinaware scuplture, 22×18cm 839818
11144
207
Villeroy & Boch 6 db fehér mázas teás csésze és alj, jelzett, hibátlan 826462
11145
207
Fürstenberg "Amberg" porcelán dísztányérok, hibátlan, jelzett, 6 db, d: 10 cm 844043
11146
207
2 db Villeroy & Boch falitányér, Gérard Laplau kortárs naiv festő képeivel, d: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft