Nyomtatványok

Tételek száma: 222

cca 1890-1900 Freiburg, Steinbruchbetrieb-Steinhandlung von E. Friedr. Meyer, Freiburg (Kőfejtő vállalat és kereskedés), ismertető reklámfüzet német nyelven, 12p.
12402.

Kikiáltási ár:
800 Ft

cca 1890 18 db főleg keményhátú fotó, egy díszes litho, de szakadt oklevél, és néhány irat
12403.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1895-1937 16 db divatújság (Patyolat, Divat Salon, Tündérujjak, Magyar Iparművészet)
12404.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Göőz József: Budapest története. Az ezredéves ünnepség alkalmával. 3. kiad. Bp. 1896. Lampel. 1 sztl. lev. (Emléklap) 212 p. 3 t. (kihajtható) Számos szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
12405.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Kalmár Dezső: Történeti évszámok - segédkönyv a történelem tanításához. Bp., 1898 Gelléri és Székely. 32p. hátsó borító nélkül
12406.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12407.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1900 Építészeti díszítőelemek, lithográfia, tábla a berlini Theobald Grieben Verlag kiadványából / Lithography of architectural decoration
12408.

cca 1900 Építészeti díszítőelemek, lithográfia, tábla a berlini Theobald Grieben Verlag kiadványából /
Lithography of architectural decoration

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900 Dombor litho üdvözlőlap / Embossed litho greeting card 13x9 cm
12409.

Kikiáltási ár:
800 Ft

cca 1900 Janko Stjepusin tamburin katalógus, 32p
12410.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900 Brüsszel Institut des religieuses ursulines de Wavre Notre Dame képes füzet 20 képpel / picture booklet
12411.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900 Ricordo di Napoli 30 képes leporello / 30 képes leporello
12412.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1900 5 db Grosse Modenwelt újság, német nyelven, jó állapotban
12413.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft