Militária Tételek száma: 60
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
804342
12177
202
Military
1918 Egy szakasz katona fegyvereikkel, kopottas állapotú fotó, 13x9 cm 804275
12178
202
Military
1939 Bp., Kerner Géza magyar királyi ezredesnek címzett boríték, rajta Scholtz András, Magyarország kormányzójának első szárnysegéde pecsétjével, valamint a borítékban kézírással ellátott névjegykártyájával 800450
12179
202
Military
1936-1939 Fényképek a spanyol polgárháborúból, 13 db eredeti negatívról készült későbbi nagyítás / photos of Spanish Civil War, 13x18 cm 801641
12180
202
Military
1916-1917 Tolnai: A világháború naptára. Kartonált könyvkötésben, rengeteg képpel illusztrálva. 514779
12181
202
Military
Szolgálati szabályzat a M. kir. Honvédség számára. Bp., 1931 Pallas. Az M. kir. 103. honvéd önálló vonatparancsnokság bélyegzőjével 580p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, (KIssé ázott) 624538
12182
202
Military
1916 Przemysl és környéke a frontvonalakkal és a szemben álló csapatok helyzetével. Kézzel rajzolt katonai térkép / 1916 Military map of Przemysl and it's surrondings with the location of the troops. Hand-drawn 34x44 cm 805526
12183
202
Military
"Welt-hölzer Totenkopf" feliratú gyufásdoboz, kopott 495032
12184
202
Military
cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Szentgyörgy (Horvátország) katonai vászon térkép. / Sz. George (Kroatien) map on canvas 50x38.5 cm 781788
12185
202
Military
DN "Emlékül a szocialista haza fegyveres szolgálatáért a népközt. honvédelmi miniszterétől" fém-doboz domborművel 495047
12186
202
Military
cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Diakovár és Vinkovce katonai vászon térkép. / Djakovo und Vinkovci map on canvas 50x38.5 cm 388446
12187
202
Military
33 db II. világháborús fotó reprodukciója: katonák, városi életképek a frontról / Repro-s of WW. II. photos 495043
12188
202
Military
cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Árpás patak katonai vászon térkép. / Arpasul de Sus map on canvas 50x38.5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft