Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 123

Az Athenaeum Olvasótára. Bp., 1896, Singer és Wolfner. Piros és zöld Gottermayer egészvászon kötésben. 12 db a sorozatból
12551.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Egyetemes Regénytár. Bp., 1886, Singer és Wolfner. Piros egészvászon kötésben, 15 db a sorozatból
12552.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Egyetemes Regénytár. Bp., 1898, Singer és Wolfner. Piros Gottermayer egészvászon kötésben, 9 db a sorozatból
12553.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1914 Dr. Ballagi Mór: Magyar-Német szótár
12554.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12555.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

12556.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1928 A Pesti Napló teljes évfolyama bekötve nagyon érdekes képanyaggal aranyozott egészvászon kötésben jó állapotban
12557.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

12558.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

12559.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

12560.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

12561.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

12562.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft