Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 52

1984. A Munka Érdemrend ezüst fokozata dísztokban adományozói oklevéllel, Losonczi Pál aláírásával T:1
31257.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

~1985. "Véradás Szervezéséért" kitüntetés mellszalaggal és miniatűrrel dísztokban T:2 (tok sérült)
31258.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1986. "III. IPARÁGI TŰZOLTÓVERSENY AJKAI TIMFÖLDGYÁR ÉS ALUMÍNIUMKOHÓ" Alu díjérem (84mm) tokban T:1
31259.

Kikiáltási ár:
800 Ft

~1990. Magyar címeres sapkajelvény Br T:2
31260.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

31261.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ausztria ~1980. Nemzetgazdaság Szolgálatában" 25 éve; 35 éve; 40 éve; 3db kitüntető érem dísztokban, kettő kitűzővel T:1 Austria ~1980. "Service Medal in National Economy" for 25 years, 35 years, 40 years; 3 different medal in case C:UNC
31262.

Ausztria ~1980. Nemzetgazdaság Szolgálatában" 25 éve; 35 éve; 40 éve; 3db kitüntető érem dísztokban, kettő kitűzővel T:1
Austria ~1980. "Service Medal in National Economy" for 25 years, 35 years, 40 years; 3 different medal in case C:UNC

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Szocialista Brigád jelvények (2db) + "A Szocializmusért" kitüntetés plasztiktokban + NDK kitüntetés hátlapon felirattal: Az, hogy szocialista módon éljünk, megköveteli, hogy szocialista módon dolgozzunk" T:1,2 + ~1980. 2db Kiváló Dolgozó kitüntetés miniatűrrel T:2
31263.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Belgium 1946. "Munkás kitüntetés első osztálya" adományozói okirata bekeretezve 3db kitüntetéssel: "Munkás kitüntetés első osztálya" aranyozott kitüntetés mellszalagon, "Munkás kitüntetés ezüst fokozata" kitüntetés mellszalagon, "Koronarend" aranyozott kitüntetése mellszalagon T:2 Belgium 1946. "Labour decoration 1st class" awarding warrant framed with 3 decorations: "Labour decoration 1st class" with ribbon, "Labour decoration, silver" with ribbon, gold plated decoration of the "Order of the Crown" with ribbon C:XF
31264.

Belgium 1946. "Munkás kitüntetés első osztálya" adományozói okirata bekeretezve 3db kitüntetéssel: "Munkás kitüntetés első osztálya" aranyozott kitüntetés mellszalagon, "Munkás kitüntetés ezüst fokozata" kitüntetés mellszalagon, "Koronarend" aranyozott kitüntetése mellszalagon T:2
Belgium 1946. "Labour decoration 1st class" awarding warrant framed with 3 decorations: "Labour decoration 1st class" with ribbon, "Labour decoration, silver" with ribbon, gold plated decoration of the "Order of the Crown" with ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Szovjetunió 1984. "16. FEBS Moszkva" zománcozott jelvény T:2 Soviet Union 1984. "16th Federation of European Biochemical Societies(FEBS) Moskow 1984" enamelled badge C:XF
31265.

Szovjetunió 1984. "16. FEBS Moszkva" zománcozott jelvény T:2
Soviet Union 1984. "16th Federation of European Biochemical Societies(FEBS) Moskow 1984" enamelled badge C:XF

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

DN "Duna" zománcozott kitűző T:2
31266.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

DN "Adveniat regnum tuum" zománcozott vallási jelvény T:2
31267.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Magyar Történelmi Emlékbizottság Pátzay Pál által tervezett "Petőfi jelvény" T:2
31268.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft