Nyomtatványok

Tételek száma: 224

cca 1927 Krayer festékgyár radiátor mérési táblázat 4p. 25x24 cm
12541.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1926 Bp. III. Kéhli Károlyné Borháza zsebnaptár, aranyozott egészbőr kötésben, ceruzatartóval, aranyozott lapszélekkel
12542.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1926 Bérczi D. Sándor Kézimunka értesítő 64 oldalas részben színes termékkatalógus + 8 színes lap (hajtásnyom)
12543.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1927 Dekoratív kézzel festett üdvözlőlap / hand-painted greeting card
12544.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1927 Miskovits Ferenc: A budapesti kálváriahegyi kápolna és Johann Fischer von Erlach, in Egyházközségi Tudósító, I. évf. 3. sz., folyóirattöredék a teljes cikkel
12545.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1927 A Társaság c. lap komplett évfolyama laza egészvászon kötésben
12546.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1928 Igazoló lap, Fészek Művészek Clubja pecséttel, 8×14 cm
12547.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1928 Amsterdami Olimpia modern önpatadós levélzáró 1928 Amsterdam Olympic modern poster stamps
12548.

1928 Amsterdami Olimpia modern önpatadós levélzáró
1928 Amsterdam Olympic modern poster stamps

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1930 A Társaság c. lap komplett évfolyama sérült egészvászon kötésben
12549.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1929 Takarékpénztárak és Bankok Országos Nyugdíjpénztára, tagsági igazolvány
12550.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1929 Magyar Művészet. Szerk. Majovszky Pál. Ötödik évf. 648 képpel és köztük 28 színes melléklettel. Bp., A Szinyei Merse Pál Társaság megbízásából kiad. Athenaeum. Aranyozott egészvászon kötésben, egybekötve, szép állapotú
12551.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1929 Magyar Lovaregylet - Budapesti Versenyek. Turf 2 db
12552.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft