Takáts Adám: Halotti huszon-öt prédikátziók, a’ mellyeket öszve szedett, és kia-adott - -. hatodik és utolsó darab Posonyban és Pesten, 1796. Füskuti Landerer Mihály. 262p. Korabeli félbőr kötésben, gerincén kis sérülések
Szent Irás, vagy is az Új Szövetségnek szent könyvei, Magyarúl Káldi György után A Közönséges Diák forditásból az eredeti Betűre is figyelmezve Jegyzetekkel. Négyesi báró Szepesy Ignátz Pétsi Püspöknek Felügyelése alatt. I-II. kötet. Pozsony, 1834-1835. Belnay örökösei. 722p. 751p. Egységes félbőr kötésben. (egyik gerinc restaurált)