Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 152

Dr. Sebestyén Károly: A színpad három évezreden át. (Századok Legendái) 1913, Országos Monográfia Társaság. Fűzve, kiadói papírborítóban, gazdag képanyaggal (gerincén sérült)
12943.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Révai kereskedelmi, pénzügyi és ipari lexikona. A modern üzleti élet enciklopédiája. Négy kötet, számos illusztrációval. I-IV. Szerk. Schack Béla. Bp., 1929-1931, Révai. Korabeli egységes, aranyozott gerincű félbőr kötésben, márványozott lapszélekkel (a bőr kopottas)
12944.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

12945.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival diszitett képes kiadás. Bp., 1878. Athenaeum. 1t. 895p. Enyhén sérült félbőr kötésben, néhány lap kijár.
12946.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Tóth Kálmán: Összes költeményei I-II. Budapest 1902. Lampel R. Első oldal szakadt.
12947.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

12948.

Linen binding, steel engraved frontispiece of the author

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

12949.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Eötvös József, B[áró].: - - beszédei. 1867. április - 1870. május. (II. köt.) Bp., 1886, Ráth Mór. Kiadói, aranyozott, bordázott gerincű, félbőr sorozatkötésben, márványozott lapszélekkel. A kötés kopottas, a gerinc sérült, egyébként jó állapotú
12950.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12951.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Eötvös József, B[áró].: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az államra. I. kötet. Harmadik kiadás. Bp., 1885, Ráth Mór. Kiadói, félbőr sorozatkötésben, márványozott lapszélekkel (a gerinc sérült)
12952.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12953.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Eötvös Károly: Deák Ferencz és családja I-II. Bp., 1905, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotú (gerincen szakadások)
12954.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft