Nyomtatványok Tételek száma: 157
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
273476
12168
188
Printed Materials
1927 Dekoratív kézzel festett üdvözlőlap / hand-painted greeting card 547293
12169
188
Printed Materials
1927 Miskovits Ferenc: A budapesti kálváriahegyi kápolna és Johann Fischer von Erlach, in Egyházközségi Tudósító, I. évf. 3. sz., folyóirattöredék a teljes cikkel 667430
12170
188
Printed Materials
1928 A Pesti Napló képes mellékletének összegyűjtött számai 1928 végétől 1929 közepéig. Félvászon kötésben 696018
12171
188
Printed Materials
1928 A MŰGYŰJTŐ művészeti, műkereskedelmi havi folyóirat 1-7.szám 6db 510811
12172
188
Printed Materials
1928 Magyar Szállodás és Vendéglős Ballai Károly szerkesztésében. Komplett évfolyam. Félvászon kötésben 640645
12173
188
Printed Materials
1929-1930 Csillag értesítő (A Csillag Nemzetközi Értesítője), teozófiai folyóirat, 9 szám 589130
12174
188
Printed Materials
1929-1944 10db különféle női magazin (Párisi Divat, Magyar Nők Lapja, etc.) 401465
12175
188
Printed Materials
cca 1930 Itália 100 városa sorozat 27 száma, benne Pola, Fiume és Zadar is. 3 kivételével nagyon jó állapotban / Le Cento Citta D`Italia Illustrate 27 city tourist gudies with pictures. Expept for three issues, all in very good condition 698073
12176
188
3200
Printed Materials
cca 1930 Tőzsdepapírok zsbekönyve 27p. 699017
12177
188
40000
Printed Materials
cca 1930 Vágyainknak albuma: Tündérvásár Nagymagyarországért 2 db album kompletten, összesen 312 gyűjtő-képpel / cca 1930 Collecting pictures depicting the Historical Hungary. Two booklets with 312 pictures 696021
12178
188
Printed Materials
8db japán folyóirat, nyomtatvány az 1930-as 40-es évekből 695955
12179
188
Printed Materials
Kis Japán nyomtatvány tétel: 1931-1932 2db japán művészkép, 1936, japán zsebnaptár, cca 1930-1940 3db japán levélpapír / Japanese prints Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft