Nyomtatványok

Tételek száma: 157

1927 Dekoratív kézzel festett üdvözlőlap / hand-painted greeting card
12168.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1927 Miskovits Ferenc: A budapesti kálváriahegyi kápolna és Johann Fischer von Erlach, in Egyházközségi Tudósító, I. évf. 3. sz., folyóirattöredék a teljes cikkel
12169.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1928 A Pesti Napló képes mellékletének összegyűjtött számai 1928 végétől 1929 közepéig. Félvászon kötésben
12170.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1928 A MŰGYŰJTŐ művészeti, műkereskedelmi havi folyóirat 1-7.szám 6db
12171.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1928 Magyar Szállodás és Vendéglős Ballai Károly szerkesztésében. Komplett évfolyam. Félvászon kötésben
12172.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1929-1930 Csillag értesítő (A Csillag Nemzetközi Értesítője), teozófiai folyóirat, 9 szám
12173.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1929-1944 10db különféle női magazin (Párisi Divat, Magyar Nők Lapja, etc.)
12174.

Kikiáltási ár:
800 Ft

cca 1930 Itália 100 városa sorozat 27 száma, benne Pola, Fiume és Zadar is. 3 kivételével nagyon jó állapotban / Le Cento Citta D`Italia Illustrate 27 city tourist gudies with pictures. Expept for three issues, all in very good condition
12175.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

cca 1930 Tőzsdepapírok zsbekönyve 27p.
12176.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

cca 1930 Vágyainknak albuma: Tündérvásár Nagymagyarországért 2 db album kompletten, összesen 312 gyűjtő-képpel /  cca 1930 Collecting pictures depicting the Historical Hungary. Two booklets with 312 pictures
12177.

cca 1930 Vágyainknak albuma: Tündérvásár Nagymagyarországért 2 db album kompletten, összesen 312 gyűjtő-képpel /
cca 1930 Collecting pictures depicting the Historical Hungary. Two booklets with 312 pictures

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

8db japán folyóirat, nyomtatvány az 1930-as 40-es évekből
12178.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kis Japán nyomtatvány tétel: 1931-1932 2db japán művészkép, 1936, japán zsebnaptár, cca 1930-1940 3db japán levélpapír / Japanese prints
12179.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft