https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 84

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
9 db fotó hídépítőkről az I. világháborúból / WW. I. bridge-builder soldiers
1
12013.

9 db fotó hídépítőkről az I. világháborúból / WW. I. bridge-builder soldiers

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1918 Kimaradási engedély
1
12014.

1918 Kimaradási engedély

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
33 db II. világháborús fotó reprodukciója: katonák, városi életképek a frontról / Repro-s of WW. II. photos
1
12015.

33 db II. világháborús fotó reprodukciója: katonák, városi életképek a frontról / Repro-s of WW. II. photos

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Vocin és Slatina katonai vászon térkép. / Military map on canvas 50x38.5 cm
1
12016.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Vocin és Slatina katonai vászon térkép. /
Military map on canvas 50x38.5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Szentgyörgy (Horvátország) katonai vászon térkép. / Sz. George (Kroatien) map on canvas 50x38.5 cm
1
12017.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Szentgyörgy (Horvátország) katonai vászon térkép. /
Sz. George (Kroatien) map on canvas 50x38.5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Svábhegyi Szanatórium fejléces igazolása leventeoktatásról hiányzónak
1
12018.

Svábhegyi Szanatórium fejléces igazolása leventeoktatásról hiányzónak

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1974 Szabó József: A tüzes ágyúgolyóbistól az atomgránátig. 65p.
1
12019.

1974 Szabó József: A tüzes ágyúgolyóbistól az atomgránátig. 65p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Eszék, Dárda, Valpovo katonai vászon térkép. / Essec, Dárda und Valpovo military map on canvas 50x38.5 cm
1
12020.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Eszék, Dárda, Valpovo katonai vászon térkép. /
Essec, Dárda und Valpovo military map on canvas 50x38.5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Újegyház katonai vászon térkép. / Leschkirch(Nocrich) map on canvas 50x38.5 cm
1
12021.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Újegyház katonai vászon térkép. /
Leschkirch(Nocrich) map on canvas 50x38.5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Árpás patak katonai vászon térkép. / Arpasul de Sus map on canvas 50x38.5 cm
1
12022.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Árpás patak katonai vászon térkép. /
Arpasul de Sus map on canvas 50x38.5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Vaskóh és Nagy-Halmágy katonai vászon térkép. / Vaşcău and Nagy Halmágy map on canvas 50x38.5 cm
1
12023.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Vaskóh és Nagy-Halmágy katonai vászon térkép. /
Vaşcău and Nagy Halmágy map on canvas 50x38.5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Fogaras katonai vászon térkép. / Făgăraș military map on canvas 50x38.5 cm
1
12024.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Fogaras katonai vászon térkép. /
Făgăraș military map on canvas 50x38.5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz