Könyvek: Vallás

Tételek száma: 30

12403.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12404.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

12405.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12406.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Vierzehn sonntägliche Reden; von dem Verfasser der Predigten für das Landvolk, so gut als sie die Bauern verstehen. Augsburg, 1789, Nicolaus Doll. Korabeli, aranyozott gerincű, félbőr kötésben, festett lapszélekkel, a címlapon vignettával /  Gold plated half-leather binding, vignette on title page
12407.

Vierzehn sonntägliche Reden; von dem Verfasser der Predigten für das Landvolk, so gut als sie die Bauern verstehen. Augsburg, 1789, Nicolaus Doll. Korabeli, aranyozott gerincű, félbőr kötésben, festett lapszélekkel, a címlapon vignettával /
Gold plated half-leather binding, vignette on title page

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Mezey János: Szűz Mária dícsérete azaz énekes és imádságos könyv a búcsújáró ker. kath. hívek számára. Kalocsa, 1865 Malatin és Holmeyer. 240p. Megviselt félbőr kötésben
12408.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12409.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Campegii Vitringa Observationum sacrarum ...: in quo de rebus varii argumenti, & utilissimae investigationis, criticae ac theologice, disseritur, sacrorum imprimis librorum loca multa obscuriora nova vel clariore luce perfunduntur. Ex officna Wibii Bleck, 1711. 860p. + index. Fűzve, kötés nélkül / without binding
12410.

Campegii Vitringa Observationum sacrarum ...:
in quo de rebus varii argumenti, & utilissimae investigationis, criticae ac theologice, disseritur, sacrorum imprimis librorum loca multa obscuriora nova vel clariore luce perfunduntur. Ex officna Wibii Bleck, 1711. 860p. + index. Fűzve, kötés nélkül / without binding

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Missale Romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini. Regensburg, 1896. Félbőr kötésben újrakötve (néhány lap ragasztott, de általában jó állapotban) /  Missale, rebound, with nice illustrations. Some pages are glued
12411.

Missale Romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini. Regensburg, 1896. Félbőr kötésben újrakötve (néhány lap ragasztott, de általában jó állapotban) /
Missale, rebound, with nice illustrations. Some pages are glued

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

12412.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Laset uns beten! Gebetbuch für katolische Christen, 14. Auflage, Scharding/inn 1940, Verlag J. Steinberner. Aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott élmetszéssel / Linen binding
12413.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Eszterle József Péter: Mikor jöttek a ferencesek Magyarországba és hol épült első kolostoruk. Esztergom, Buzárovits Gusztáv 48p.
12414.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft