Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 152

12624.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12625.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12626.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

12627.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12628.

Milkó Izidor : Úri emberek. Jegyzetek a társaságból.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gergely Jolán: A művelt lány. Bp., 1944. Korda. Illusztrált papírborítóval
12629.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Garamszeghi (Lubrich) Ágost: Neveléstudomány 2. Különös neveléstan. Bp., 1878, Hunyadi Mátyás Intézet, félvászon kötésben
12630.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12631.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Maryse Choisy: Egy hónap a rosszlányoknál. Bp., 1936, Uj Magazin Könyvek. Újrakötve, egészvászon kötésben, gerincen sérült
12632.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Bebel Ágost: A nő és a szocializmus, Bp. 1919 Népszava, félvászon kötésben
12633.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12634.

Linen binding, illustrated

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Károly Imre: a vasútmodellezés. Bp., 1986 Móra
12635.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft