Könyvek: Történelem

Tételek száma: 54

Remekírók Képes Könyvtára: Kossuth Lajos válogatott munkái. Magyar művészek rajzaival. Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, szép állapotban
12373.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Balassa Imre: A magyar királytragédia - IV. Károly Bp. 1925. Világirodalom. 256p. + 3 t. (fotók) Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban
12374.

Balassa Imre: A magyar királytragédia - IV. Károly
Bp. 1925. Világirodalom. 256p. + 3 t. (fotók) Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Lajstrom: Buda visszafoglalása 250-ik évfordulójának emlékkiállítása. Bp., 1936. Kiad. Iparművészeti Múzeum
12375.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12376.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, az elülső kötéstáblán folt látható, egyébként szép állapotú példány
12377.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

12378.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

12379.

Gold plated linen binding, good condition

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

12380.

Eduard Heyck: Bismarck (Monographien zur Weltgeschichte IV). Mit einem Brief-faksimile und 190 Abb. Bielefeld-Leipzig, 1904, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, illusztrált, jó állapotú /
Linen binding, illustrated, good condition

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Guthrie's und Gray's allgemeine Weltgeschichte. / 35. volume Brünn. 1787. 718p. (gerinc sérült) / spine cover damaged
12381.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Photo Habsburg: Frigyes főherceg és családja, Corvina 1988, rengeteg képpel
12382.

Kikiáltási ár:
800 Ft

A kelet ókori népeinek története. Maspero Gaston műve alapján átdolgozta Fogarassy Albert. Átnézte Goldziher Ignácz. Bp., é.n., Franklin-Társulat - Révai Testvérek. Szövegközti képekkel, táblákkal és térképekkel gazdagon illusztrált, újrakötve félvászon kötésbe, kissé viseltes állapotú
12383.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ludwig Schubert-Rolf Seelmann-Eggebert: Európa királyi házai, Bp., 1992, Helikon Kiadó, kiadói keménykötésben, védőborítóval, új állapotban
12384.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft