Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 94

Dáné Tibor: Száz szerelmes szonett. Gy. Szabó Béla fametszeteivel. Kolozsvár 1984. Dacia Könyvkiadó.
12745.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Marguerite Levray: Pille bárókisasszony. Ford. Szegedy Ila. Tizennégy képpel. Bp., é.n., Béta Irodalmi Rt. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, jó állapotú (két képet a korábbi tulajdonos kiszínezett)
12746.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kiss József: Mese a varrógépről. Baditz Ottó rajzaival. Bp., 1884, Dobrowsky és Franke. Kiadói, dombornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban (a kötés kissé meglazult)
12747.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Báró Eötvös József: Elbeszélések, Bp., 1902. Révai. Festett, aranyozott Gottermayer egészvászon kötésben
12748.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Mary & Charles Lamb: Shakespeare mesék. Budapest 2006. Arión Kiadó. Herpai Zoltán illusztrálta és dedikálta!
12749.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Két darab asztrológiával foglalkozó könyv: Az önismeret és párkapcsolat a horoszkópban. Asztrológiai etűdök.
12750.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Birth of an exchange 1864-1990. Angol nyelvű könyv a BÉT születéséről. Bontatlan csomagolásban / Unopened packing
12751.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1913 Kis Larousse lexikon 6200 metszettel, fényképekkel és térképpel, Illusztrált egészvászon kötésben kis zskadással / Petit Larousse Illustré 1665 p.
12752.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12753.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

12754.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kommunista könyv tétel: Marx, Lenin, Sztálin, Szikra kiadótól
12755.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I.- II. kötet. Bp., 1927. Országos Testnevelési Tanács. Egészvászon kötésben. 1. kötet gerince hibás, 2. kötet kötés szétvált
12756.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft