Kiss József: Mese a varrógépről. Baditz Ottó rajzaival. Bp., 1884, Dobrowsky és Franke. Kiadói, dombornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban (a kötés kissé meglazult)
1913 Kis Larousse lexikon 6200 metszettel, fényképekkel és térképpel, Illusztrált egészvászon kötésben kis zskadással / Petit Larousse Illustré 1665 p.
Das Kleine Universum. Ein Bildwerk in interessanten Ansichten. I.-IV. Bände. Komplett sorozat. A 4 db címlapkép kivételével minden metszet hiányzik, de a többi oldal megvan. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr kötésben. / Except for the 4 cover pictures the engravings are missing, but the text is complete. In leather binding. Stuttgart, J. Scheible, 1840-1842.
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I.- II. kötet. Bp., 1927. Országos Testnevelési Tanács. Egészvászon kötésben. 1. kötet gerince hibás, 2. kötet kötés szétvált