Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 94

12685.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Heiszler József: Egyházi munkálatok. I-II. kötet egybekötve. Sárospatak, 1862 Forster R. Piszkos félvászon kötésben
12686.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Milkó Izidor : Úri emberek. Jegyzetek a társaságból. Bp., é.n., (1900 előtt) Singer és Wolfner. (Franklin ny.) 174p. Leszik-féle szecessziós, festett, aranyozott egészvászon kötésben. (gerincén kis foszlással)
12687.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Shakespeare: Lear király. Zigány Árpád fordításában. Bp., 1899. Vass József. Kopott egészvászon kötésben
12688.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

12689.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

12690.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

12691.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12692.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Rózsa Miklós-Bródy Sándor-Mikszáth Kálmán-Zichy Mihály-Heltai Jenő: Nemzeti dicsőségünk. Fényes korszakok a magyar nemzet történelméből. Reprint kiadás sorszámozott 2500 példányból ez a 686.
12693.

Rózsa Miklós-Bródy Sándor-Mikszáth Kálmán-Zichy Mihály-Heltai Jenő: Nemzeti dicsőségünk.
Fényes korszakok a magyar nemzet történelméből. Reprint kiadás sorszámozott 2500 példányból ez a 686.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Lenin összes művei I.-LV. komplett sorozat! Aranyozott egész-műbőr kötésben, szép állapotban
12694.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

12695.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

12696.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft