Fotó

Tételek száma: 154

cca 1940 Osoha László (1937): Hazafelé. Vintage fotó 17x22 cm
12052.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1936 Szöllősy Kálmán (1897-1976): Mozgásművészet. Hátoldalt jelzett 21x16 cm
12053.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1935 Szöllősy Kálmán (1897-1976): Akt. Hátoldalt pecséttel jelzett 13x18 cm
12054.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9

1942 Korschelt Miklós (1900-1982): Tavasznak alkonya. Vintage alkotás, pecséttel jelzett. 21x16 cm
12055.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1935 Kerny István  (1879-1963): Petőfi kutatás vintage illusztrációja 7 db hátoldalt jelzett fotó, jegyzetekkel
12056.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16

Czvek Gyula (Magyar Filmroda): 4 db felvétele a Vajdahunyad várról és a Városliget ről 17 x 23,4 cm, barnított zselatinos ezüst nagyítás, jelezve hátoldalon a Filmiroda pecsétjével és ceruzával
12057.

Czvek Gyula (Magyar Filmroda): 4 db felvétele a Vajdahunyad várról és a Városliget ről
17 x 23,4 cm, barnított zselatinos ezüst nagyítás, jelezve hátoldalon a Filmiroda pecsétjével és ceruzával

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Csik Ferenc (1894–1984): Kőfejtőben c. vintage alkotása. Hátoldalt jelzett 21x15 cm
12058.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ferdinkó Béla: Budapest művészi fotókon. 39db fotó képaláírásokkal, sok mozgalmas budapesti jelenettel albumban. Sok külön is használható. 18x14cm /  Budapest photos in album
12059.

Ferdinkó Béla: Budapest művészi fotókon. 39db fotó képaláírásokkal, sok mozgalmas budapesti jelenettel albumban. Sok külön is használható. 18x14cm /
Budapest photos in album

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1990 Varga Zsolt: Hazafias akt. Hátulján szerzői pecséttel jelzett, 24x18cm
12060.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1930 Orphanides János (1876-1939): Balatonföldvári parton. Jelzett. 18x24 cm
12061.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1951 Kaczur Pál (1918-2000): Az utolsó pohár c. vintage alkotás 20x16 cm
12062.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1970 Domonkos Sándor (1940): Akt természeti környezetben 19x30 cm
12063.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft