Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 77

Póra Ferenc: A magyar rokonértelmű szók és szólások kézikönyve. - Tartalmaz harmincezer szinoním szót és szólást nyolcszáz logikai csoportban. Bp., 1913. Toldi Lajos. Második kiadás.  523p.
12412.

Póra Ferenc: A magyar rokonértelmű szók és szólások kézikönyve. - Tartalmaz harmincezer szinoním szót és szólást nyolcszáz logikai csoportban.
Bp., 1913. Toldi Lajos. Második kiadás. 523p.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Legujabb magyar-német levelező, vagy is gyüjteménye a polgári életben előforduló mindenféle levelezéseknek és iratoknak. Szerk. Karády Ignácz. Pest, 1861, Heckenast Gusztáv. Kiadói félvászon kötésben, a gerinc hiányzik és a fedőlap lejár, amúgy belül hibátlan állapotú / German-Hungarian correspondence guide, cover demaged, otherwise in good condition
12413.

Legujabb magyar-német levelező, vagy is gyüjteménye a polgári életben előforduló mindenféle levelezéseknek és iratoknak. Szerk. Karády Ignácz. Pest, 1861, Heckenast Gusztáv. Kiadói félvászon kötésben, a gerinc hiányzik és a fedőlap lejár, amúgy belül hibátlan állapotú /
German-Hungarian correspondence guide, cover demaged, otherwise in good condition

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12414.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bozzi's Conversations-Taschenbuch der französischen Sprache mit deutscher Erklärung. Wien, 1840, C. R. Schindelmeyer. Kiadói papírkötésben (gerincen sérült) /  Paper binding (damage on spine)
12415.

Bozzi's Conversations-Taschenbuch der französischen Sprache mit deutscher Erklärung. Wien, 1840, C. R. Schindelmeyer. Kiadói papírkötésben (gerincen sérült) /
Paper binding (damage on spine)

Kikiáltási ár:
800 Ft

Pröhle Vilmos: A japáni nemzeti irodalom kis tükre. (Távol Kelet Könyvei 1) Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 78p.
12416.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hámori Tibor: A Schirilla-sztori. Bp., 1968, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötésben, fotókkal illusztrálva. Dedikált (!) (sérült)
12417.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Pesti Napló könyvek: Hatvany Lili (szerk.): Öltözködés és divat. 369p.
12418.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1926 Az Est hármaskönyve (kis hibával)
12419.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1947 Általános könyvjegyzék 234p.
12420.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

12421.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ruttmann Magyar Lexikona. Bp., 1880-1883, Ruttmann Frigyes. 18db füzet, viseltes állapotban; Der stille Garten. Deutsche Mahler des ersten und zweiten Drittel des 19. Jahrhunderts. Mit hundert Bildern. Königsberg im Taunus - Leipzig, é.n., Karl Robert Langewiesche.
12422.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

A Pesti Hirlap lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben, A-Z, rengeteg képpel és térképpel. Bp, 1937, Pesti Hirlap. Dombornyomott, aranyozott kiadói vászonkötésben. Gerincen szakadás
12423.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft