https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 103

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1936 Magyar vasút és közlekedés, vasúttal kapcsolatos füzetekkel, íratókkal,
1
11918.

1936 Magyar vasút és közlekedés, vasúttal kapcsolatos füzetekkel, íratókkal,

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Vegyes fejléces számlák 4db 1939-1946
1
11919.

Vegyes fejléces számlák 4db 1939-1946

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Hamburg-Dél-Amerika hajózási társaság vászon hajójegyborító az 1930-as évekből
1
11920.

Hamburg-Dél-Amerika hajózási társaság vászon hajójegyborító az 1930-as évekből

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Nagy Jenő madarász hagyatékából: A világ madarai kiállítási anyag: több száz nagyméretű tabló a századelő ritka madarász könyveiből származó litho képekkel valamint olajnyomatokkal, családok szerint bemutatva a föld madárvilágát, hozzá ismeretterjesztő cikkekkel, Nagy Jenő saját kézzel készített rajzaival, összesen kb 300 oldalon. /  Large bird collection: cca 300 pages mainly lithographic pictures and oil-prints exhibition material introducing the birds of the planet organised by families of the birds made by a well known Hungarian ornitologist Jeno Nagy. Exhibition material
1
11921.

Nagy Jenő madarász hagyatékából: A világ madarai kiállítási anyag: több száz nagyméretű tabló a századelő ritka madarász könyveiből származó litho képekkel valamint olajnyomatokkal, családok szerint bemutatva a föld madárvilágát, hozzá ismeretterjesztő cikkekkel, Nagy Jenő saját kézzel készített rajzaival, összesen kb 300 oldalon. /
Large bird collection: cca 300 pages mainly lithographic pictures and oil-prints exhibition material introducing the birds of the planet organised by families of the birds made by a well known Hungarian ornitologist Jeno Nagy. Exhibition material

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
EUR
,
187,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes háború előtti újság tétel, kb 100 db papírdobozban, vegyes minőségben
1
11922.

Vegyes háború előtti újság tétel, kb 100 db papírdobozban, vegyes minőségben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1941 A Függetlenség c. újság évkönyve a visszacsatolt területek képeivel 160p.
1
11923.

1941 A Függetlenség c. újság évkönyve a visszacsatolt területek képeivel 160p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
11
 
1942 Meinl Gyula Rt. Háztartásgazdasági Tanácsadó: Étrend receptek február és augusztus hóra 2x 4p.
1
11924.

1942 Meinl Gyula Rt. Háztartásgazdasági Tanácsadó: Étrend receptek február és augusztus hóra 2x 4p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1942 Könyvet minden magyar kézbe. Magyar könyvszemle karácsonyi kiadványa 72p.
1
11925.

1942 Könyvet minden magyar kézbe. Magyar könyvszemle karácsonyi kiadványa 72p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1942. szept. 3. Der Stürmer: Deutsches Wochenblatt zum Kampfe um die Wahrheit. Német náci hetilap egy száma / Nazi German weekly newspaper
1
11926.

1942. szept. 3. Der Stürmer: Deutsches Wochenblatt zum Kampfe um die Wahrheit. Német náci hetilap egy száma /
Nazi German weekly newspaper

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
5
 
1943 Nyílt levelezőlap a Weiss Manfréd gyár bélyegzőjével
1
11927.

1943 Nyílt levelezőlap a Weiss Manfréd gyár bélyegzőjével

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Stephan Hajnal: Vergeichende Schriftproben zur Entwicklung und Verbreitung der Schrift im 12.-13. Jahrhundert. Budapest. 1943
1
11928.

Stephan Hajnal: Vergeichende Schriftproben zur Entwicklung und Verbreitung der Schrift im 12.-13. Jahrhundert. Budapest. 1943

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1943 Mozi újság 3. évf. 42 szám
1
11929.

1943 Mozi újság 3. évf. 42 szám

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz