Nyomtatványok Tételek száma: 103
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
579101
11918
171
Printed Materials
1936 Magyar vasút és közlekedés, vasúttal kapcsolatos füzetekkel, íratókkal, 487593
11919
171
Printed Materials
Vegyes fejléces számlák 4db 1939-1946 552655
11920
171
Printed Materials
Hamburg-Dél-Amerika hajózási társaság vászon hajójegyborító az 1930-as évekből 532088
11921
171
60000
Printed Materials
Nagy Jenő madarász hagyatékából: A világ madarai kiállítási anyag: több száz nagyméretű tabló a századelő ritka madarász könyveiből származó litho képekkel valamint olajnyomatokkal, családok szerint bemutatva a föld madárvilágát, hozzá ismeretterjesztő cikkekkel, Nagy Jenő saját kézzel készített rajzaival, összesen kb 300 oldalon. / Large bird collection: cca 300 pages mainly lithographic pictures and oil-prints exhibition material introducing the birds of the planet organised by families of the birds made by a well known Hungarian ornitologist Jeno Nagy. Exhibition material 539181
11922
171
Printed Materials
Vegyes háború előtti újság tétel, kb 100 db papírdobozban, vegyes minőségben 581252
11923
171
Printed Materials
1941 A Függetlenség c. újság évkönyve a visszacsatolt területek képeivel 160p. 511927
11924
171
Printed Materials
1942 Meinl Gyula Rt. Háztartásgazdasági Tanácsadó: Étrend receptek február és augusztus hóra 2x 4p. 577173
11925
171
Printed Materials
1942 Könyvet minden magyar kézbe. Magyar könyvszemle karácsonyi kiadványa 72p. 580562
11926
171
Printed Materials
1942. szept. 3. Der Stürmer: Deutsches Wochenblatt zum Kampfe um die Wahrheit. Német náci hetilap egy száma / Nazi German weekly newspaper 578863
11927
171
Printed Materials
1943 Nyílt levelezőlap a Weiss Manfréd gyár bélyegzőjével 578492
11928
171
Printed Materials
Stephan Hajnal: Vergeichende Schriftproben zur Entwicklung und Verbreitung der Schrift im 12.-13. Jahrhundert. Budapest. 1943 580456
11929
171
Printed Materials
1943 Mozi újság 3. évf. 42 szám Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft