Könyvek: Vallás

Tételek száma: 28

12440.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Hazslinszky József: Emlékirat az egyházról és az egyházat érdeklő némely reform kérdésekről. Kassa, 1849. Werfer Károly. 88p.
12441.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

A bizonyság két táblája. Beszélgetések a Tízparancsolatról. Szerk. Gábor György. Bp., 1995, Tudomány Kiadó - Magyar Rádió. Jelenits István, Donáth László, Schweitzer József, Vekerdy Tamás, Ránki Júlia és további neves értelmiségiek és egyházi személyiségek közreműködésével. Illusztrált
12442.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Blair Hugo' Tizennéyg prédikátzióji. Magyarra fordította néhai Gróf Teleki Mária Gróf Rhédey Ádámné. Kolosváron 1827 Ref. Kollegyom betűi. 405p. Korabeli papírkötésben. Egy lap kijár
12443.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

12444.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

12445.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12446.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Biblia - Képes Szent Biblia azaz Istennek Ó és Új Testamentumában foglaltatott egész Szentirás. Magyar nyelvre fordította: Károli Gáspár. Bp., 1900. Brit és Külföldi Biblia Társulat. Vaknyomott egészbőr kötésben, fém sarkakkal, összességében jó állapotban de néhány kopással.
12447.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12448.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12449.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1981. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben, kísérő tanulmánnyal. Gerinc kissé kopott
12450.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Hanapi Miklós: Exempla Biblica In Materias Morales distributa, Nunc in ordinen alphabeticum redacta, et novis aliquot titulis aucta. Agriae, 1776. Typis Scolae Episcopalis. 503 p.  Korabeli bordázott egészbőr kötésben. Jó állapotban
12451.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft