Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 54
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
543664
12532
165
Books: Architecture, Art
Kasso rajzok, bev. Szegi Pál. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban 546052
12533
165
Books: Architecture, Art
Gy. Szabó Gyula: Homokvilág, Kolozsvár, 1941, a szerző kiadása, 28 tusrajz a grafikus vázlatkönyvéből, dedikált 545607
12534
165
Books: Architecture, Art
Rajzok Békéscsabáról, rajzolta Pataj Pál. Békéscsaba, 1993. A védőborító kissé elrongyolt, amúgy belül szép állapotú 546793
12535
165
Books: Architecture, Art
Új magyar képzőművészet III. Bp., 1953, Képzőművészeti Alap. Jó állapotú művészeti album kiadói félvászon kötésben 447935
12536
165
Books: Architecture, Art
Művész Életrajzok-Kortárs magyar képzőművészek, 1985. 514943
12537
165
Books: Architecture, Art
Dobos Lajos: Magyar műemlékek. Bp, 1972, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztrált képes album, szép állapotban 529714
12538
165
Books: Architecture, Art
2db építészeti könyv: Bognár Botond-Mai japán építészet, Gerő László-Régi orosz építészet 514933
12539
165
Books: Architecture, Art
Pogány Frigyes: Terek és utcák művészete. Bp, 1960, Műszaki Könyvkiadó. Jó állapotú könyv rengeteg fotóillusztrációval és alaprajzzal 474165
12540
165
Books: Architecture, Art
Csathó Kálmán: A régi Nemzeti Színház. Bp., 1960, Magvető Kiadó. A régi Nemzeti Színház arcképalbuma, kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban 517611
12541
165
Books: Architecture, Art
Az Opera: Zádor István rajzai Bp. cca 1940 138p. sérült gerinccel 529701
12542
165
Books: Architecture, Art
Gombos Zoltán: Budavári kertek, Natura Kiadó, Bp. 1969, kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban, fekete-fehér képekkel tűzdelve 545588
12543
165
Books: Architecture, Art
Magasépítési csoport 41-57 és 61-63 számú vállalati feltételek. 1936-os OTÉK egyedi kötésben Iván Sándor kiskunhalasi könyvkötészetéből Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft