Könyvek: Magyarság és történelem

Tételek száma: 41

12613.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12614.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1942 M. kir. Postatakarékpénztár: Csekkszámlatulajdonosok névjegyzéke 458p. foltos
12615.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12616.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szádeczky Kardoss Lajos: Az oláhok Erdélybe törése és kiveretésük 1916-17. I. kötet. II. (bővített) kiadás. Szép állapotban
12617.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Szathmáry László, Dr.: Magyar alkémisták. 115 rajzzal a szövegben és 1 színes melléklettel. Bp., 1928. M. kir Természettudományi Társulat. Festett egészvászon kötésben. Jó állapotban
12618.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Tóth Béla: Magyar ritkaságok. Képekkel és hasonmásokkal. Második, javított és bővített kiadás.Budapest, 1907. Athenaeum. 375 p. Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Megkímélt állapotú példány.
12619.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

gróf Teleki Pál Beszédek 1939.Bp., Stádium. Laza egászvászon kötésben
12620.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Tóth Lajos: A páskha eredete és történeti fejlődése. Pápa, 1931, Főiskolai Könyvnyomda, p92. Dedikált, a gerincen sérült
12621.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dr. Lajos Iván: Németország háborús esélyei a német szakirodalom tükrében, Pécs, 1939, Dunántúli Pécsi Egyetemi Könyvkiadó, p99
12622.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

A vasúti tisztképzés száz éve 1887-1987. Bp, 1987, Közlekedési dokumentációs vállalat. Egészvászon kötésben
12623.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szekfű Gyula: Történetpolitikai tanulmányok, Magyar Irodalmi Társaság, Bp. 1924, kiadói papírkötésben, megviselt állapotban
12624.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft