Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 99

Lion Feuchtwanger: Jud Süss. Bp, 1946, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
12727.

Kikiáltási ár:
800 Ft

3db álmoskönyv: Krúdy: Álmoskönyv, Modern álmoskönyv, Álomfejtés
12728.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Zolnay Vilmos: A bridge-rummy szabályai. Dedikált! Bp., 1929. Tolnai József műantiquarium 52p.
12729.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1900 2db érdekes magyar könyvecske: Kis ásványtan, Virágnyelv. Kissé kopott kötéssel, belül ceruzás, illetve tollas jelzésekkel, jó állapotban
12730.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Halász Előd: Német-magyar kéziszótár
12731.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Balázs Fecó: Új évszakok.Fábián L. Gyula interjúkötete, Morosi Print Kft. 2005. fotókkal illusztrált, dedikált példány
12732.

Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,07
4,69

12733.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr Tarján Jenő és Bertsch Mária: Angol szakszöveggyűjtemény és irodalmi szemelvények haladó orvostan- és gyógyszerészhallgatók számára. Budapest Orvostudományi Egyetem 1957. 100p.
12734.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12735.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Vörömarty Mihály munkái I. kötet. Remekírók képes könyvtára Leszik-féle liliomos festett egászvászon kötésben. Bp., Lampel
12736.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Somogyvári Gyula: És mégis élünk I.-II. Singer és Wolfner 1937. Aranyozott egészvászon kötésben
12737.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Pécsi László: Bilincsbevert évek. Pécs 1928. Részvénynyomda 62p. egészvászon kötésben
12738.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft