Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 64
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
512181
11780
160
2db futballkönyv: Kocsis és Czibor, Aranycsapat 513555
11781
160
Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Kis regény. Az illusztrációkat Boriss László rajzolta. Jó állapotban boríték nélkül 512184
11782
160
Mikszáth Kálmán: Galamb a kalitkában (3 kisregény). Bp, é.n., Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon kötésben, jó állapotban 510618
11783
160
15000
Berzsenyi Dániel versei. Kiadta Toldy Ferencz. A költő hű arczképével. Pest, 1860. Heckenast Gusztáv. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel (gerincen apró foszlás) 510413
11784
160
2200
1916 S. Bokor Malvin: Hölgyek naptára. Novellák, tárcák. Virágos egészvászon kötésben, jó állapotban 412022
11785
160
Kínai szelence. Fordította, a jegyzeteket és a bevezetést írta Illyés Gyula, Kálmán Klára illusztrációival (egy lap és a védőborító tépett) 511000
11786
160
Francois Villon összes versei, ford. Illyés Gy., József A. Kálnoky L., Mészöly D., Szabó L., Weöres S. Szász Endre illusztrációival. Bp, 1957, Európa. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban 512356
11787
160
1500
Míves kalendárium. Bp, 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Francesco Bartolozzi metszeteivel illusztrált, bőrkötéses minikönyv 512362
11788
160
Görcsöni Ambrus: A Mátyás-krónika. Bp, 1990. Facsimile kiadás. Sorszámozott (2000/1991) minikönyv bőrkötésben 512350
11789
160
Babits és Tessitori Nóra levelezése, szerk. Téglás János. Bp, 1983. Minikönyv (vizsgamunka) 512348
11790
160
Madách Imre: Mózes. Salgótarján, 1987. Minikönyv 512342
11791
160
Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1473-1702. Bp, 1973, Kossuth. Minikönyv Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft