Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 120
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
489376
11528
156
Ilosvai Hugó: Trenck Frigyes élete és csodálatos kalandjai. Bp., 1903. Révai és Salamon. Későbbi félvászon kötésben 401082
11529
156
id. Dumas Sándor: Gróf Monte Cristo. 1-2. kötetek a négyből 1911. Singer és Wolfner. Kiadói, színes, illusztrált vászonkötésben, márványozott lapszélekkel 488319
11530
156
Br. Szalay Imre: Az Erzsébet királyné emlékmúzeum. Budapest Stephaneum Nyomda 1913. negyedik kiadás 92p. gerince sérült 427282
11531
156
40000
báró Eötvös József: Reform. Eötvös József, Lipcse, 1846. Köhler Károly Ferencznél. Első kiadás! (foltos) 298p. gr. Apponyi Albert könyvtárának pecsétjével 490453
11532
156
Nagy Miklós: Magyarország képekben. Honismertető album. Heckenast Gusztáv Pest 1870. Reprint illusztrált, félvászon kötésben, 392p. 479113
11533
156
Laky Imre: Tájékoztató a Büntető novella végrehajtásáról rendőrközegek részére. Bp., 1908 Pátria 47p. 489343
11534
156
3800
Recska Endre: Kések, borotvák, ollók, vágó- és szúrófegyverek védjegyei (1876-1945). Új állapotban. Bp., Szerzői kiadás 800 jellel és képekkel. 270p. 489500
11535
156
Merkur von Ungarn,oder Litterarzeitung für das Königreich Ungarn und dessen Kronländer. Hrsg von einer Gesellschaft patriotischer Liebhaber der Literatur 8. Heft Ofen, 1786. Trattner. (hátsó borító sérült) 95p. 489377
11536
156
3400
Ábrányi Kornél: Elméleti s gyakorlati összhangzattan. Bp., 1881 Franklin. 344p. aranyozott gerincű félvászon kötésben. Szép állapotban 488473
11537
156
3500
Lassovszky-Réthly: Csillagászati és meteorológiai lexikon, Franklin Társulat kiadása, Bp., szövegközti ábrákkal, kiadói kemény vászon kötésben, jó állapotban 487432
11538
156
Karinthy Fricike: Az emberke tragédiája I-II. köt. 1978. Zrínyi Nyomda, számozott illusztrált reprint mini könyv 487426
11539
156
Ady: 1877-1919. 1977 Budapest Corvina; illusztrált számozott reprint mini könyv Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft